مدیرعامل باشگاه ملوان با صدور بیانیه‌ای از رفتار هواداران این تیم در دربی گیلان تقدیر کرد.

صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان در بیانیه‌ای که دلیل آن خویشتنداری هواداران این تیم در دیدار با داماش در ورزشگاه شهید عضدی رشت در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر و نشان دادن شخصیت والای هواداران اصیل ملوان و پایبند ماندن به اصالت مکتب این باشگاه اعلام شده، از آنان تقدیر و قدردانی کرد.در بیانیه مدیرعامل ملوان آمده است؛

هواداران عزیز قوی سپید خزر “ملوان”

افتخار دارم صمیمانه‌ترین درودهای خود را به شما هواداران واقعی باشگاه ملوان انزلی تقدیم کنم.

در این دیدار شما عزیزان روح پاک فوتبال را به نمایش گذاشتید و با خویشتنداری خود در فضای مسمومی که عده‌ای بی‌اخلاق که هیچ ارتباطی با مردم اصیل گیلان و شهر تاریخی رشت نداشته در ورزشگاه عضدی رشت بوجود آورده بودند از تاریخ،‌فرهنگ و اصالت تاریخی باشگاه ملوان صیانت گردید.

هواداران عزیز ملوان

شما شایسته تمجیدی ویژه و تاریخی هستید و مطمئن باشید این رفتار اخلاق مدار شما بی‌اجر نمی‌ماند و سازمان لیگ برتر و فدراسیون فوتبال به دلیل این حرکت جوانمردانه و اخلاق مدار از شما قدردانی شایسته‌ای خواهند نمود. بدون شک اینگونه حرکات فقط از شعور و درایت هواداران ناب فوتبال برمی‌آید و این برای یک باشگاه ریشه‌دار و مردمی همچون ملوان افتخاری بزرگ محسوب می‌شود و ما بی‌شک در بازی‌های آینده و با میزبانی صحیح و اخلاقی از تیم‌های بزرگ راه و رسم میزبانی و پایبندی به فرهنگ ناب اسلامی و ایرانی را به همگان نشان خواهیم داد و همچون هواداران فهیم فوتبال در دنیا میدان فوتبال را میدان پاکی و فرزانگی ترسیم خواهیم کرد.

هواداران گرامی فراموش نخواهیم کرد؛ شعار همه هواداران باشگاه ملوان، احترام، اخلاق، پاکی و فرهنگ را به همه فوتبال کشور تسری خواهد داد.

با تقدیم احترام محمد صادق درودگر

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

shahin-anzaliclub

۱۰ شهریور ۱۳۹۱

زنده باشی آقای درودگر.

پاسخ

۱۰ شهریور ۱۳۹۱

احسنت به مدیرعامل “هدایت کننده ی ” ملوان

پاسخ

۱۰ شهریور ۱۳۹۱

انزلی شایسته بهترینهاست .اقای درودگر ممنون

پاسخ

۱۰ شهریور ۱۳۹۱

باز گلی به جمال شما آقای درودگر.
هواداری که به خاطر رفتار خوبش تشویق نشه از رفتار خوب دست برمیداره

پاسخ

رضا

۱۰ شهریور ۱۳۹۱

دوستان دستتون درد نکنه انزلی به همچین سایتی نیاز مبرمی داشت. انشالله که این سایت تداوم داشته باشه. چون فکر می کنم موضوع تداوم موضوع بسیار مهم و حساسیه. سایت های وارش و مناره سایتای ارزشمندی بودن و بچه های باحالی داشتن واقعا حیف شد که نتونستن ادامه بدن. انشالله آسیب شناسی کنین و از تجربیات قبلی استفاده کنید تا این موضوع برای این سایت پیش نیاد.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۴ام, ۱۳۹۱ ۱۳:۴۵:

از شما سپاسگذاریم رضای عزیز. حتما تمام تلاش خود را در این زمینه به کار خواهیم بست و روی کمک همه شما عزیزان حساب خواهیم کرد.

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ شهریور ۱۴ام, ۱۳۹۱ ۱۴:۱۸:

آقا رضا با تشکر از نظر شما… مجموعه انزلی کلاب تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا رسانه ای در خور نام انزلی باشد، در این راه حضور شما عزیزان مهمترین فاکتور است و همراهی شما باعث تداوم این حرکت خواهد شد…

۱۰ شهریور ۱۳۹۱

این کمیته فقط داره پول پارو می کنه . اینم اعلام رای بازی داماش پرسپولیس.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910614000714
=======================================================
بابا در صورت تکرار چیه دیگه که همه جا میگید ؟ این عملا یعنی تماشاگرا کارتون رو تکرار کنید . بابا این داماشیا که تکرار کردن چه جورم تکرار کردن شما خواب تشریف داری آقای حسن زاده .مطمئن باشید رای بازی با ملوانشون هم همینجوری ماستمالی میشه و هشدار و توبیخ کتبی و در صورت تکرار و اینا . کمیته انضباطی=کشک.

پاسخ

۱۰ شهریور ۱۳۹۱

سلام پیروز باشید

به امید روزی که ملوان بزرگ بزرگتر بشه و قو های زیبای انزلی بلند تر پرواز کنن
اما چند نفر دیگه موندن که خوب نمیتونن پرواز کنن و جلو پرواز بلند قوهای مارو گرفتن.
تیم بزرگ ادمهای بزرگتری رو میخااااااااااااااد

پاسخ