00993533

گزینه انتخابی از سوی هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی اعلام کرد که هنوز بصورت رسمی مدیرعامل این باشگاه نیست زیرا برای پذیرش این سمت باید از نیروی دریایی اجازه گرفته شود.

محمود آذرگون در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه ملوان از سوی هیات مدیره این باشگاه، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: هنوز مدیرعاملی‌ام صددرصد نیست زیرا برای پذیرش این سمت باید از نیروی دریایی اجازه گرفته شود که روند اداری این کار حدود یکی دو هفته طول می‌کشد.

وی افزود: فعلا کارها توسط آقای آلماسی پیش می‌رود و اگر مدیرعاملی من از سوی نیروی دریایی تصویب نشود، هیات مدیره باشگاه ملوان، فرد دیگری را به عنوان مدیرعامل انتخاب خواهد کرد.

گزینه انتخابی مدیرعاملی باشگاه ملوان در مورد انتخاب “میسیلوویچ” به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه تاکید کرد: انشاءالله این مربی به همراه دستیاران کاربلدی که دارد، با همدلی و هماهنگی بتوانند به موفقیت تیم ملوان کمک کنند.

آذرگون با اشاره به اینکه شرح وظایف نصرت ایراندوست به عنوان مدیرفنی کاملا مشخص بوده و تقابل کاری بین او و کادرفنی ایجاد نمی‌شود، ادامه داد: خوشبختانه ملوان به آرامش رسیده و من چه باشم و یا نباشم امیدوارم از نظر نتیجه گیری هم انتظارها را برآورده کرده و به جایگاهی شایسته‌ای در جدول رده‌بندی دست یابد.

وی در مورد جذب بازیکنانی که کارت معافیت‌شان باطل شده، تصریح کرد: قرار است تعدادی از این بازیکنان توسط باشگاه‌ ملوان جذب شوند که در این بین آرش افشین، مهرآزما، سالاپور و یکی دو نفر دیگر مدنظرمان هستند. البته این موضوع پس از تائید ستادکل نیروهای مسلح انجام می‌شود.

گزینه انتخابی مدیرعاملی باشگاه ملوان در پایان در مورد اینکه آیا نباید این بازیکنان متخلف محروم شوند؟، گفت: مطیع تصمیمات مسئولان کلان نیروهای مسلح و فدراسیون فوتبال در خصوص این بازیکنان هستیم. ما تنها در صورتیکه تصمیم به محرومیت آنها نباشد، جذب‌شان خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا الماسی رئیس هیأت‌مدیره باشگاه ملوان پس از پایان نشست هیات مدیره این باشگاه در روز ۱۷ مهرماه اعلام کرد اعضای هیأت‌مدیره محمود آذرگون به اتفاق آرا به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه ملوان انتخاب شد

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *