انزلی-همزمان با سراسر کشور و در روز مبارزه با استکبار جهانی ،مردم بندر انزلی نیز با شعارهای مرگ بر امریکا و اسراییل خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز کردند.
به گزارش خبرنگار انزلی کلاب مردم بندر انزلی از پیر و جوان و زن و مرد از ساعات اولیه سیزدهم ابان با حضور در خیابان های این شهر با شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل و مرگ با آل سعود خائن ،خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی با فریاد خود ابراز کردند.
امام جمعه شهرستان بندر انزلی در این مراسم با اشاره به اینکه اصل مبارزه با ظالمان یک اصل دینی و قرانی و منطقی است اظهار کرد: مبارزه با جهانخواران یک اصل انسانی فراتر از هر دین و گرایش سیاسی است .
حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین افزود:انسانهایی که به ارزشهای والای انسانی معتقدند در زندگی خود سلطه ناپذیری را اصل زندگی خود می دانند و انسانی که در زندگیش مبارزه با ظلم و استکبار وجود نداشته باشد یا انسان ترسویی است یا فریب خورده است.
وی باراشاره به فتنه ها و توطیه های دشمنان از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون تاکید کرد: امریکا ادعا کرده که نمی گذاریم ملت ایران چهلمین سال پیروزی انقلاب را جشن بگیرند ولی این یک ادعای تو خالی است و ملت با حضور در راهپیمای امروز جواب دندان شکنی به امریکا داده اند .

امام جمعه شهرستان بندر انزلی با بیان اینکه ملت ایران با سوابق بسیار درخشانشان در انقلاب اسلامی هیشه از تمکین در برابر اجانب خودداری کرده اند گفت:از زمان بعد از تسخیر لانه جاسوسی که دشمنان تحریک ها را اغاز کردند ملت ما به راه خود ادامه داده و امروزه هم در مواجهه با توطیه های دشمنان راه خود را برای مبارزه با استکبار جهانی در پیش گرفته اند.
وی شعار مرگ بر امریکا را یک شیوه مبارزه همیشگی با استکبار دانست و تاکید کرد: دشمنان از این شعار می ترسند و در تلاشند این شعار از ملت ما گرفته شودو علاوه بر ان برخی ها در تلاشند این شعار در روابط بین الملل گرفته شود و از ان ابراز نگرانی می کنند .
امام جمعه انزلی شعار مرگ با امریکا را یکی از شیوه های مبارزه با استکبار برشمرد و تصریح کرد: بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب، این شعار همواره باید بماند و از دهان ملت اسلامی گفته شود چرا که این شعار
یکی از راه های مبارزه با امریکا و جنایتکاران است.
وی افزود:برخی ها شاید اصل مبارزه با استکبار را قبول دارند اما در تبیین مصداق شک داشته باشند انها بایدتاریخ را بخوانند و ببینند که در دنیا و در سالها اخیر کدام جنایت و توطئه ای در دنیا بوده که دست امریکا در ان نبوده است.

تهیه خبر:رزا شکرگزار

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *