SONY DSC

سعید رحیمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در ادامه حمایت های سازمان به منظور ارتقاء سطح آموزشی-فرهنگی منطقه، طرح “بامهر تا مهر” باتجهیز، نوسازی و تهیه اقلام مورد نیاز، برای سومین سال در سطح مدارس روستاهای محدوده منطقه به اجراء درآمد.

 وی نقش زیرساختهای آموزشی را در نیل به توسعه پایدار بسیار حائز اهمیت ارزیابی کرد و افزود: طرح “با مهر تا مهر” در راستای دست یابی به استانداردهای آموزشی، با هدف برطرف نمودن کمبودهای سخت افزاری، نرم افزاری وآموزشی مدارس موجود در محدوده این منطقه اجرا و این سازمان در نظر دارد پس از انجام طرح های مطالعاتی و امکان سنجی با مشارکت آموزش و پرورش و بخش خصوصی نسبت به اجرای مراحل بعدی اقدام نماید.

 مدیرعامل منطقه آزاد انزلی در تبیین اهداف بهسازی فضای آموزشی مدارس افزود: بهسازی فضای آموزشی مناسب جهت ارتقای توانمندیها و بالفعل نمودن استعدادهای دانش آموزان محدوده منطقه از راهبردهای استراتژیک این سازمان جهت دستیابی به توسعه آموزشی و فرهنگی روستاها می باشد.

 رحیمی اضافه کرد: با برگزاری جلسات کارشناسی متعدد میان کارشناسان و مدیران معاونت فرهنگی اجتماعی گردشگری با مدیران مدارس روستاهای محدوده درخصوص اولویت های مورد نیاز مدارس جهت برطرف نمودن کمبودهای آموزشی مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال جهت بازسازی و تجهیز مدارس از سوی منطقه اختصاص یافته است.

 وی با بیان اینکه طرح بامهر تا مهر برای سومین سال پیاپی از سوی منطقه در سطح مدارس به اجراء در می آید افزود: این طرح تا رسیدن امکانات و تجهیزات مدارس روستاهای منطقه به بالاترین استانداردهای آموزشی ادامه خواهد داشت.

منطقه آزاد انزلی با ۱۶روستای تحت پوشش دارای۱۳مدرسه ابتدایی،۸ راهنمایی و ۲ دبیرستان با افزون بر ۱۶۰۰دانش آموز می باشد؛ علاوه براین در۳۱ رشته دانشگاهی در دانشگاه های پردیس بین الملل منطقه(پردیس بین الملل دانشگاه گیلان و پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی گیلان) بالغ بر ۲۵۰۰ دانشجو مشغول به تحصیل می باشند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲ مهر ۱۳۹۲

این اگه منطقه ازاد انزلیه چرا مدارس شهرستان انزلی رو پوشش نمیده
منطقه ازاد اروند کلیه فضاسازی محوطه سازی ،پارک سازی و فضاهای ورزشی عمومی دو شهر آبادان و خرمشهر رو در حال ساخت و توسعه داره که بنرهاش تو کل این دوشهر با عنوان اهدایی از طرف منطقه ازاد اروند به مردم خرمشهر و ابادان تو همه این پروژه ها نصبه

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ مهر ۲ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۰۲:

مجید جان وقتی تعاملی نباشه وقتی برنامه ای نداشته باشیم همین میشه برادر من

۲ مهر ۱۳۹۲

جلسه هم اندیشی ” کالای همراه مسافر منطقه آزاد انزلی ” در رشت برگزار شد
http://anzalifz.ir/ShowPage.aspx?page_=news&lang=1&tempname=testtab&sub=0&PageID=850&PageIDF=1
آدم بخنده یا گریه کنه
میدونین چرا؟
تا حالا یه بار جلسه اقتصادی منطقه قشم تو کیش برگزار شده؟
یه بار یه کار منطقه ازاد اروند به اهواز کشیده؟
تا حالا یه بار کار منطقه ویژه ماهشهر به اهواز کشیده
اصلاً ماشین های منطقه ازاد اروند قشم چابهار و کیش غیر از همون شهر تو شهرهای مجاور هم حق تردد ندارن
دوستان مرکز استان نشین مثل مار رو ثروت ها و پتانسیل های شهر ما چمباتمه زدن
عین اسراییلیها با فلسطینی ها
ادم تعامل مرکز استن با شهر های اطراف رو تو استان های دیگه با گیلان مقایسه میکنه میبینه فکرشون فقط چپاول و تجاوزه.

پاسخ