110

در مرحله چهارم پاکسازی طبیعت زیبای آبکنار، شورای آبکنار به همراه دهیاری، همت بلند و قابل تقدیری از خود نشان دادند. با امکانات تازه ای که شورای آبکنار در جهت پاکسازی طبیعت زیبای آبکنار فراهم آورد، کار سالهای انجام نشده را در یک روز به پایان رسانید. امیدواریم که در راستای نجات تالاب زیبای آبکنار و انزلی نیز، شورای آبکنار از خود همت بلندی نشان دهد و پیشاپیش مردم و حمایت کنندگان این کوشش، آستین بالا بزند. چشم براه اعضای شورای محترم آبکنار هستیم که در این راه با حمایت کنندگان و همیاران این حرکت ارزشمند همراه باشند. اما گزارش زیر در باره مرحله چهارم پاکسازی طبیعت آبکنار، به همراه عکس، از سوی گزارشگر و هنرمند جوان آبکناری، آروین خادم پیر تهیه شده است.

52

یکبار دیگربه لطف خداوند و حمایت عزیزان پر تلاش و زحمت کش شورا و دهیاری آبکنار چنان جانانه به این فراخوان که از سایت وزین آبکناری به اطلاع عموم رسیده بود لبیک گفتند که خود جای تقدیر وتشکر ویژه دارد.
واقعا دست مریزاد!
به کمک جمعی از مسئولین شورا ودهیاری آبکنار و دیگر عزیزان در این کار خدا پسندانه که هم برای پاکیزگی طبیعت و محیط زیست و هم برای مردم آبکنار بالندگیست، به خاطر روستایی تمیز وبدون زباله، البته به شکر خدا توانستیم با امکانات موجود مقداری از زباله های چندین ساله را که در این مکان انباشته شده بود، از بین ببریم اما با مساعدت جناب سید کریم سادات که دارای یک دستگاه بیل مکانیکی بزرگ است بزودی با هماهنگی مسئولین شورا ودهیاری در همین مکان با حفر چاله های بزرگ وعمیق همه این زباله ها را ازبین برده وخواهیم توانست این مکان را کاملل پاکیزه سازیم و با نصب چند سطل زباله و آگاهی رساندن به مردم دیگر شاهد هیچگونه زباله در این مکان نخواهیم بود. با تشکر فراوان از مسئولین شورا ودهیاری وعزیزان دیگر که همراه وهمیار ما بوده اند و با تشکر از مهرداد عزیز که با بازپخش این اخبار همولایتی هایش را شاد میکند.

62

81

گزارش و تصاویر: آروین خادم پیر

منبع: آبکناری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

khadije

۲۹ مهر ۱۳۹۲

دستشون دردنکنه،خسته نباشن،به امید روزی که تالاب انزلی هم یه روز نجات پیدا کنه

پاسخ

۲۹ مهر ۱۳۹۲

باسلام افرین به همت بلندمردمانمان

پاسخ

انزلیچی

انزلیچی

۲۹ مهر ۱۳۹۲

خسته نباشن به اینا میگن آبای با همت خودشون منطقشونو پاکسازی کردن منتظر هیچ کسی هم نموندن.

پاسخ