همایون توفیقی شطرنجباز گیلانی قهرمان شانزدهمین دوره رقابت های بین المللی شطرنج جام خزر در منطقه آزاد انزلی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انزلی کلاب مراسم اختتامیه شانزدهمین دوره رقابت های بین المللی شطرنج جام خزر با حضور رضا مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان ، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان ، مدیران و معاونین سازمان ، اعضای شورای شهر رشت ، مدیرعامل پست بانک گیلان و ورزشکاران, پیشکسوتان و روسای هیات های ورزشی استان در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی این منطقه برگزار و همایون توفیقی شطرنجباز گیلانی و شگفتی ساز این دوره از رقابت ها به عنوان قهرمان و نفر اول جدول اساتید معرفی شد.
در این رقابت ها و در گروه اساتید ، همایون توفیقی از گیلان قهرمان این دوره از رقابت ها شد و ویتالی برنادسکی از اوکراین و سید خلیل موسوی از گیلان به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.
همچنین در همین گروه نوئه توتیسانی از گرجستان، سرگئی ولکوف از روسیه، وادین مالاخاتکو از بلژیک، امیر رضا پور رمضانعلی و پوریا درینیی به ترتیب مقام های چهارم تا هشتم را از آن خود کردند.

در جدولB رقابت ها مهیار درودیان از تهران با ۷ و نیم امتیاز اول ، محمدرضا عابدی از قزوین با ۷ امتیاز دوم و سیدبهرنگ کبودی از تهران با ۷ امتیاز و پوئن شکنی کمتر سوم شد.

در جدول C امیر مسعود خوانساری از تهران با ۹ و نیم امتیاز اول ، سید سجاد میرباقری با ۹ امتیاز و سیدعلیرضا حسینی با ۸ و نیم امتیاز هر دو از گیلان به ترتیت در رتبه های دوم و سوم ایستادند.

در جدول بانوان ، پرنیان قمی با ۷ و نیم امتیاز و ساناز اسماعیلی با ۷ امتیاز هر دو از گیلان به ترتیب اول و دوم شدند ، تارا اصغر پور ماسوله از تهران هم با ۶ و نیم امتیاز سوم شد.

در جدول نوجوانان رده زیر ۱۴ سال سحر معصومی ، آرمین رحمت پور و پارسا جعفری هر سه از گیلان اول تا سوم شدند در جدول نوجوانان رده زیر ۱۲ سال حسین فخار از گیلان ، ماردین رستمی از کردستان و داوود عقیلی مفرد از همدان به ترتیب اول تا سوم شدند.
مجید فاتحی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد انزلی در مراسم اختتامیه این رقابت ها ضمن تشریح فعالیت های ورزشی سازمان متبوع خود بیان کرد : یکی از مهم ترین برنامه های سازمان منطقه آزاد انزلی حمایت از ورزشکاران حرفه ای ، میزبانی از مسابقات مختلف در سطح ملی و بین المللی و توسعه زیر ساخت های ورزشی بوده و در سال جاری میزبانی ۸۶ رویداد ورزشی را به عهده داشته ایم.
خبرنگار: معصومه کاظمی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *