13940216000660_PhotoA

همایش یک‌هزار نفری تجلیل از معلمان دقایقی پیش در زیباکنار این شهر با حضور قشر بزرگ فرهنگیان گیلان و استاندار این استان آغاز شد.
مدیر کل آموزش و پرورش گیلان در مراسم مذکور با تبریک هفته معلم اظهار کرد: معلمان قشر فرهیخته جامعه هستند که وظیفه تربیت یک نسل را به‌عهده دارند.

مهدی حاجتی انتقال تولید دانش حرفه‌ای به دیگران را رسالت مهم معلمان دانست و تصریح کرد: معلمان باید با باز اندیشی در رفتارهای آموزشی خود راه‌های بهتری برای یاددهی و یادگیری مهیا کرده و فضای حرفه‌ای سطوح دانش را فراهم آورند.

وی آموزش و پرورش را دارای خانواده‌ای بزرگ خواند و گفت: معلمان، دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها و فرهنگیان بیشترین مخاطبان آموزش و پرورش هستند.

این مسئول تعلیم و تربیت را از خصایص زیبای پیامبر (ص) عنوان کرد و یادآور شد: معلمان مسئولیت آگاهی‌بخشی به جامعه را داشته و نقش انکارناپذیری در تربیت نیروی متعهد و متخصص به‌عهده دارند.

وی هفته معلم را اوج تکریم و احترام به معلمان خواند و خاطرنشان کرد: در این هفته سه همایش برای تکریم معلمان و دیدار با خانواده شهدای فرهنگی گیلان در نظر گرفته شده است.

منبع : فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رجبي

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

هفته معلم گرامی باد

پاسخ

guilak

گیلک

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

هفته معلم بر همه معلمان شریف و دلسوز مبارک باد.قدر و ارزش علم و معرفت که نتیجه زحمات معلمان عزیز است را با خط کشهای مادی نمی توان سنجید.معلمان بزرگوار و نجیب ما انصافا شایستگی برخورداری از بهترینها را دارند.امید است دولت محترم بنحو مقتضی کمبودهایشان را جبران نماید.

پاسخ

علیرضا اسدی

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

همایش مهم نیست مهم تکریم و بازگشت جایگاه اجتماعی و منزلت فرهنگیان است یه مثال میزنم قدیمیا یادشونه یارو پاسبان را ۶۰ متری میدید خودش رو …. میکرد!! الا به تیمسارش هم …!! شده حکایت ما ناظم ها … چی بودیم چی شدیم!!!

پاسخ