80795374-4807598

 همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دولت به همت اداره ورزش و جوانان بندرانزلی برگزار شد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا ، شرکت کنندگان در این پیاده روی مسیر شش کیلومتری از ورزشگاه تختی انزلی تا چهارراه چراغ برق و سپس بلوار انزلی تا یادمان شهدای والامقام شهرستان در این بوستان ساحلی را پیمودند.

در این پیاده روی حدود ۵۰۰ نفر از شهروندان که اغلب از بانوان بودند شرکت داشتند.

در خاتمه راهپیمایی رییس اداره ورزش و جوانان بندرانزلی گفت : شهرستان بندرانزلی با ۱۵ هزار ورزشکار سازمان یافته از مراکز مهم ورزش گیلان و کشور محسوب می شود.

ˈ صفر جعفرزادˈ اظهار کرد : شمار ورزشکاران منتخب حاضر در تیم های ملی در رشته های مختلف از این شهرستان بیش از۵۰ نفر است و از نظر کسب تعداد مدال های آسیایی و جهانی از چندین استان کشور جلوتر قرار داریم .

وی خاطرنشان کرد : این فعالیتها و موفقیتها در سایه ایثارگری های دلاورمردانی است اکنون در کنار یادمان آنها قرار داریم .

فرماندار انزلی نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت ورزش به وی‍ژه ورزش همگانی گفت : یادمان شهدای انزلی که با تلاش شهردار ، شورای شهر و مجموعه شهرداری ساخته شد یاداور شجاعت و از خودگذشتگی جوانان این دیار است که بسیاری از آنها علاوه بر قهرمانی در عرصه دفاع مقدس از قهرمانان ورزشی نیز بشمار می رفتند.

ˈ سعادتمند داوودی ˈ همگان را به تاسی از شهیدان و انجام درست وظایف و کوشش برای توسعه و آبادانی شهرستان به منظور پاسداشت خون شهیدان فراخواند.

در خاتمه ۵۴ جایزه شامل چهار دستگاه دوچرخه و تعدادی صندلی مسافرتی و کیف صنایع دستی به صورت قرعه به شرکت کنندگان اهداء شد.

شهرداری بندرانزلی و کمیته امداد نیز با برپایی ایستگاه صلواتی از شرکت کنندگان با کیک و آب میوه و شربت پذیرایی کردند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *