82213131-70985004[1]

همایش عفاف و حجاب در راستای ترویج ازدواج آسان و الگوهای دینی و مذهبی در بندرانزلی برگزار شد.
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان شامگاه چهارشنبه در حاشیه برگزاری این مراسم درجمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری یکی از رویکردهای این اتحادیه، ترویج و تحکیم ارزشهای دینی در جامعه دانش آموزی است .
یاسر تقوی افزود: هدف اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی خصوصا در حوزه خواهران، برپررنگ کردن نقش محوری زنان درحوزه مادری، خواهری ، همسری و اجتماعی است .
وی توجه به امر عفاف و حجاب را از رویکردهای اساسی این اتحادیه دانست و تصریح کرد:خوشبختانه دربندرانزلی با توجه به فعالیت کانون بُشری که متشکل از دانش آموزان و فارغ التحصیلان انجمن های اسلامی است حرکت بسیار ارزشمندی شروع شده و اعضای آن مبلغ امر عفاف و حجاب در جامعه دانش آموزی و در فضای عمومی شهرهستند .
رییس آموزش و پرورش شهرستان انزلی نیز در این مراسم گفت: این مراسم با هدف توجه به فرهنگ غنی اسلامی و تعالیم دینی در خصوص ترویج ازدواج آسان و ساده زیستی و عفاف و حجاب برگزار شده است.
سید حسین دریابکی افزود: یکی از ماموریت های آموزش و پرورش ترویج این فرهنگ در نسل جوان است و انجمن های اسلامی دانش آموزی به عنوان نهادی شاخص در این مسیر فعالیت می کنند.
دراین همایش ازدواج دو زوج جوان به صورت نمادین انجام و از بانوانی که حجاب برتر را برگزیده بودند با اهداء جوایزی تقدیر شد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *