82346212-712476711

 

همایش تجلیل از ۳۰۰ دانش آموز برتر شهرستان بندرانزلی در رشته های مختلف علمی و پژوهشی و هنری با عنوان جشن ستارگان برگزار شد.
رییس آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی صبح چهارشنبه درمراسم جشن ستارگان درسالن همایش دهکده ساحلی بندرانزلی اظهار کرد:آموزش و پرورش همواره ارتقاء کیفی سطح آموزشی و علمی دانش آموزان را دردستور کار خود قرار داده است.
سید حسین دریابکی با اشاره به لزوم توجه ویژه به توانمندی های نوجوانان و جوانان به عنوان آینده سازان جامعه اسلامی افزود:دانش آموزانی که دراین شرایط سنی مقام های برتر را از آن خود می کنند نیاز به توجه ویژه دارند چرا که نقطه اتکای جامعه در آینده، برهمین جوانان است .
وی با اشاره به وجود استعداد های فراوان دربین دانش آموزان مدارس شهرستان بندرانزلی یادآور شد :دانش آموزان بندرانزلی همواره در همایشات و مسابقات کشوری خوش درخشیده اند و از بین ۲۳ دانش آموزان دارای معدل ۲۰ در پایه سوم دبیرستان، هفت دانش آموز از بندرانزلی هستند.
دراین همایش از ۳۰۰دانش آموز برتر در رشته های مختلف علمی و پژوهشی و فرهنگی و هنری و دانش آموزان دارای رتبه های برتر کنکور درسال ۹۵ با اهداء هدایا و لوح تقدیر تجلیل شد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *