0111

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، همایش بزرگ جوانان بهشتی همزمان با شب هشتم ماه محرم برابر با شنبه ۱۰ آبان ماه جاری در هیئت اکبریه بندرانزلی واقع در مسجد جامع شهرستان رأس ساعت ۱۰ شب برگزار خواهد شد.

مسئول برگزاری این همایش در گفت و گو با انزلی کلاب اظهار کرد: در تلاش هستیم که این مراسم را به ثبت کشوری برسانیم و اگر خدا بخواهد بتوانیم همچون همایش شیرخوارگان حسینی در سطح کشور آن را به طور هماهنگ برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه هدفشان از این همایش ارائه سیره عملی حضرت علی اکبر(ع) و الگوی برداری جوانان است تصریح کرد: شأن این حضرت آن است که نسبت به او احترام ویژه ای داشته باشیم چرا که حضرت علی اکبر(ع) الگوی جوانان اهل بهشت است و به همین دلیل نام این همایش جوانان بهشتی انتخاب شده است.

مسئول برگزاری همایش بزرگ جوانان بهشتی در خصوص برنامه های اجرایی این گردهمایی افزود: وقتی جوانی از دنیا می رود خانواده اش برای او به سبک ویژه ای عزاداری می‌کنند و ما سعی خواهیم کرد این مراسم را به تصویر بکشیم.

وی همچنین اضافه کرد: به پیشنهاد جمعی از دوستان بسته هایی حاوی پیام های مذهبی و سخنان گوهربار سیدالشهدا (ع) و حضرت علی اکبر برای این مراسم ویژه در نظر گرفته شده که در شب موعود بین عزاداران توزیع خواهد شد و مقرر گردیده جوانان هیئت در این مراسم با یک شاخه گل به مجلس وارد شده و از طرف هیئت اکبریه نیز یک شاخه گل نرگس هدیه بگیرند.

مسئول برگزاری همایش با اشاره به این موضوع که ما میزبان تمامی جوانان خواهیم بود در پایان سخنان خود از تمام جوانان انزلی دعوت کرد که در این گردهمایی بزرگ شرکت کنند.

گفتنی است همایش جوانان بهشتی یکی از بزرگ ترین تجمع های جوانان حسینی است که در ۳ سال گذشته در شب هشتم ماه محرم که بنام حضرت علی اکبر (ع) نام گذاری شده است برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۸ آبان ۱۳۹۳

“دفتر از نو بنویس”

میزبانتان هستم در کلبه دل نوشته های من :

http://delneveshtehayemilad.blogfa.com/post/137

پاسخ