ccc asibshenasi

به گزارش انزلی کلاب، این همایش توسط فرماندهی انتظامی شهرستان انزلی  در آمفی تئاتر دبیرستان امام علی (ع) بندرانزلی برگزار شد.

در ابتدا سرکار خانم بقائی مدرس دانشگاه از منظر روانشناسی پدیده رپ را مورد ارزیابی قرار دادند ایشان با تاکید بر اینکه نوجوانان با آموختن روش حل مساله هیجانات و افکار خود را در قالب منطقی و هماهنگ با عرف جامعه، بیان کنند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین عاشوری ضمن برشمردن گروه های موسیقی به نقد این گروه ها پرداخت و به تاثیر منفی موسیقی رپ و هویمتال بر سلامت روان جوان اشاره نمود.

در پایان رئیس کلانتری ۱۱ بندرانزلی اضحار امیدواری نمود برگزاری چنین جلساتی با موضوع آسیب های اجتماعی در جهت پیشگیری از جرم در این شهرستان مداوم باشد.

مجید لاهوری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

آدم باید خودش درست باشه به نظر من! موسیقی آسیب نمیرسونه در اون صورت

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰:

:yes:

guilak

گیلک

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

انشائالله راهکارهای مناسب داده شده و جوانان مستمع پاسخ پرسشهای خود را گرفته باشند.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۱۵:

مستمع ! ، همون شنونده رو میگه :eek:

guilak

گیلک

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

دوست عزیز که بیشتر نظرهایی که داده اید برای ایراد گرفتن و تذکر و بیان اشکالات دیگران بوده است.از بابت تذکر جدید شما متشکرم .اگر بکار بردن کلمه مستمع که متاسفانه زیاد هم از ان استفاده میشود اشتباه است.فکر میکنم استفاده از الفبای انگلیسی احتمالا به عنوان مخفف نام و نام خانوادگی برای یک ایرانی کار پسندیده ای نباشد.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۲ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶:

حالا چرا ناراحت میشوید ، خوب کاری بکنند که ایراد نداشته باشد ، در ضمن چه کسی گفته که باید هرکسی با تذکر من تغییر بکند؟!
a.n.z هم نام مستعار است ، ربطی به نام و نام خانوادگی نداره ، زبان انگلیسی هم یک زبان جهانی است ، شما که ایرانی هستین چرا چرا از اینترنت استفاده میکنید ممکن است ادرس اینترنتی را خدای نکرده انگلیسی استفاده کنید
به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند
پیروز باشید :blush:

guilak

گیلک

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

a.n.z عزیز من از شما ناراحت نشدم و تشکر هم کردم.فکر میکنم ما بچه های انزلی و کاربران این سایت باید تلاش کنیم با نظرهایی که میدهیم با ایجاد هم افزایی گره ای از مشکلات شهرمان را باز کنیم.نه اینکه با طرح بعضی مسائل ساده از اصل ماجرا دور بمانیم.دوستانی هم که نظر میدهند مسلما دارای تحصیلات و سوابق شغلی و موقعیتهای اجتماعی مختلفی هستند بنا بر این از بزرگترها و اشخاص فرهیخته ای که از تحصیلات بالاتری برخوردارند اصلا انتظار نمی رود که با بیان بعضی مطالب بی اهمیت موجب ازردگی طرف مقابل شوند.موفق باشید.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۳ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴:

:inlove: