به گزارش انزلی کلاب عصر امروز تیمهای فوتبال ساحلی قوی سپید و لسمان به مصاف حریفان خود رفتند که حاصل آن ۳ امتیاز برای لسمان و یک شکست دیگر برای قوی سپید بود.

قوی سپید انزلی در استان گلستان مهمان ملوان بندر گز بود که با نتیجه ۶-۴ متحمل شکست شد. گلهای قوی سپید در این دیدار را علیرضا خسروی(۲)، مرتضی غلامی و وحید کنفدوست به ثمر رساندند.

در پایان این دیدار فرید بلوکباشی کاپیتان قوی سپید به انزلی کلاب گفت: متاسفانه داوری در این دیدار بسیار ضعیف بود، داور ۱۱ بار به ضرر ما اعلام پنالتی کرد و جالب اینجاست که یک پنالتی توسط یک داور به نفع ما گرفته شد که با رای داور دوم مردود اعلام شد، ما فقط به دلیل رعایت رفتار حرفه ای به بازی ادامه دادیم وگرنه می بایست با آن شرایط زمین را ترک می کردیم، در هر صورت ما شکایت خود را اعلام کرده ایم و امیدواریم به این مسائل رسیدگی شود.

اما در دیگر دیدار لسمان موفق شد گربه سیاه خود را با نتیجه ۳-۲ مغلوب کند، لسمان در بازیهای قبلی خود در مقابل فائزکاران ساری با وجود بازیهای بسیار خوب یک تیم همیشه مغلوب بود اما در این شرایط حساس موفق شد ۳ امتیاز شیرین را به حساب خود واریز کند.

گلهای لسمان در این دیدار را محمد صراف، فریبرز بخشنده و حامد رحیمی به ثمر رساندند.

سید سینا حسینی مدافع این تیم که در دیدار مقابل هوسم رودسر مصدوم شده بود و گفته می شد که به این بازی نخواهد رسید، با تشخیص فیزیوتراپ تیم ملوان بندر انزلی به این بازی رسید و نمایش قابل قبولی داشت.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۹ شهریور ۱۳۹۱

ای بابا قوی سپید چرا ضعیف شده؟
آفرین به محمد صراف، مملی خودمون

پاسخ