22e0b48b3d9397aa14ca58805639259c_XL

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، هفته هفتم لیگ برتر فوتسال گیلان ساعت ۱۷ امروز در سالن زنده یاد ربیعی انزلی برگزار شد. تیم شاهین انزلی میزبان هیات فوتبال اسالم بود که در نهایت با نتیجه ۲-۲ بازی به پایان رسید.

گلهای تیم فوتسال شاهین انزلی توسط علیرضا پوررحمتی و علی گلزار به ثمر رسید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مهرداد

۹ آبان ۱۳۹۳

ندیمی( نماینده لاهیجان و سیاهکل ) : منطقه آزاد متعلق به گیلان است!

نماینده بانفوذ گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرمایه گذاری در منطقه آزاد در پی گسترشی که در این منطقه در حال انجام شدن است، گفت: در گذشته می گفتیم که در گیلان صنایع قدرتمندی نداریم که بخواهند برای تبلیغ در ورزش هزینه کنند، اما الان منطقه آزادی داریم که خود بنده خون دل ها برایش خوردم که تبدیل به منطقه آزاد شد. همکارانم در کمیسیون اقتصادی شاهد بودند که بنده به عنوان رئیس کمیته سیاست تجاری با چه داستانی تبدیل به منطقه آزاد کردیم. به هر حال ما نمایندگان مجلس به همراه استاندار گیلان باید این زمینه را برای سرمایه گذاری در منطقه آزاد ایجاد کنیم. این مسئله الان محسوس نیست و طرح های اخیر هم برای رسیدن به پتانسیل های موجود در منطقه آزاد است که در صورت تحقق این طرح، قطعا بر روی ورزش استان تاثیرات خوبی خواهد داشت.

وی ادامه داد: انزلی واحدی از ۱۶ شهرستان گیلان است. ضمن اینکه منطقه آزاد را به گیلان داده اند و متعلق به استان گیلان است و از همه مهمتر ما باید بپذیریم که برای منافع جمعی دیگر اسامی اهمیتی ندارد؛ مثلا اعلام کرده اند فرودگاه بزنیم که هیچ عقلی نمی پذیرد در فاصله سی کیلومتری فرودگاه بزنیم یا اینکه ما سه اداره کل را در انزلی داریم که باید گفت مگر این اداره کل کجاست؟ آیا غیر از اداره کل استان گیلان است؟! این دلیلی ندارد که چون اداره کلی که در رشت است، پس باید گفت فقط متعلق به شهرستان رشت است؟ یا سازمان چایی که در لاهیجان است فقط برای لاهیجان نیست! اداره کلی که در هر شهرستانی از استان گیلان قرار دارد متعلق به کل استان گیلان است، اگر غیر این بخواهیم بگوییم فرق اداره کل با اداره شهرستان را نمی دانیم!

ما الان نفت را می خواهیم در رودسر بزنیم مگر مختص شهرستان رودسر است؟ همان طور که نفت یک بحث ملی است ، دریا هم یک بستر ملی است حالا آنجا گزینش شده و ما سعی کردیم که مازندران نرود و در گیلان این پروژه ها پیاده شود و دریا هم عام است، حالا تاسیساتش در یک منطقه تعیین شده است پس ما نباید اینقدر تنگ نظرانه نگاه کنیم. یا مورد بعدی خیلی از صنایع را به دلیل آب و هوا و زمین های غیرکشاورزی در لوشان تاسیس می کنیم ولی مالیاتش مال اداره کل استان است.

ندیمی در بخش پایانی صحبت های خود به تحریک های صورت گرفته توسط برخی اشخاص برای بهره گیری سیاسی در مناطق اشاره کرد: منطقه آزاد هم از جنس همین ادارات کل است و نباید یک سری افراد به دنبال تحریک سیاسی بیافتند که اینقدر تنگ نظرانه نگاه کنند و مسئولان آنجا را وادار به دفاع بکنند، وگرنه مطمئنا خیلی از حمایت هایی که در گذشته صورت گرفته بود ، انجام نمی شد.

بنده باید عرض کنم که به تمام مردم گیلان احترام می گذارم، اما باید با هم تفاهم کنیم که یک استانیم و بودن اماکن یا عناوین نباید ما را از هم جدا کند، پس سعی کنیم که نگاه مان را بازتر کنیم. منطقه آزاد باید از همه پتانسیل های موجود استان استفاده کند، مثلا ما در بحث تردد خودروها اعلام کردیم که تقریبا در کل استان گیلان مجوز تردد خواهند داشت در حالی که در قشم و کیش اینگونه نیست و این برای تمام مردم گیلان حتی انزلی خوب شده است.

پس در این شرایطی که همه می گوییم گیلان عقب است خودمان با اظهارات و تفکرمان باعث عقب ماندگی بیشترش نشویم!

پاسخ

alireza.p

alireza.p پاسخ در تاريخ آبان ۹ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۰۷:

این چرت و پرت زیاد میگه :-D

اشكان

۹ آبان ۱۳۹۳

نگاه تنگ نظرانه اینه که با اسم انزلى نمیتونید کار کنید،اسم اینجا منطقه ازاد انزلى بوده چه لزومى داره بخواهید عوضش کنید؟مگه مشکلى با این اسم دارید ؟

پاسخ

احسان

۹ آبان ۱۳۹۳

این اقا حالش خوب نیست، هذیان زیاد میگه.

پاسخ