Banovan_anzaliclub (12)

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز چهارشنبه در سیرجان به مصاف فولاد نورد این شهر رفت و در نهایت موفق شد با ۳ گل این تیم را شکست دهد . گلهای ملوان در این دیدار را بانوان ملوان با سه گل سارا قمی (۲گل) و سارا ظهرابی در دقایق ۳ ، ۲۱ و ۴۵ به ثمر رساندند .

در این بازی یاسمن فرمانی دقیقه ۴۴ و زمرد سلیمانی دقیقه ۷۲ از داور بازی کارت زرد دریافت کرد . ترکیب ملوان : زمرد سلیمانی – ستاره حبیب زاده – افسانه اقبال – مینا هاشمی – پگاه نوری (۴۶- مریم ایراندوست) – معصومه حسرتی – یاسمن فرمانی – سارا ظهرابی نیا – پرناز زادحسینعلی – مهسا پورمحمدیان – سارا قمی + در حاشیه : ناخدا آذرگون هتل نیرو دریایی سیرجان را رایگان در اختیار تیم بانوان ملوان قرار داد . مه سیما نصیری عضو شورای شهر بندرانزلی برای دو برد پیاپی تیم بانوان ملوان پاداشی را برای این تیم در نظر گرفت .

این بازی قرار بود راس ساعت ۱۵:۳۰ برگزار شود که به دلیل نا هماهنگی هایی که به وجود آمد ساعت ۱۰ صبح برگزار شد این در حالی است که کاروان ملوان نیمه شب پیش از بازی به سیرجان رسیده بود و این تغییر ناگهانی زمان مسابقه موجبات اعتراض تیم ملوان را فراهم آورد . داوری این بازی به شدت به ضرر بانوان ملوان بود که قرار شد فیلم اشتباهات متعدد داوری به کمیته داوران فدراسیون فوتبال ارسال شود .

گزارش : سمیرا برقی زاده منبع : ملوان کلاب

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *