به گزارش سایت انزلی کلاب عصر امروز تیمهای قوی سپید انزلی و فائزکاران ساری در زمین ساحلی بشمن بندرانزلی مقابل هم قرار گرفتند و تلاش دو تیم در وقتهای قانونی و وقت اضافه با تساوی ۲-۲ همراه شد و تیم قوی سپید بندر انزلی در ضربات پنالتی موفق شد در مجموع با نتیجه ۴-۳ حریف را شکست دهد. گلهای این دیدار را محسن عبدی و فرید بلوکباشی در جریان بازی همچنین مهرداد سلمه و فرید بلوکباشی در ضربات پنالتی برای قوی سپید به ثمر رساندند.

لازم به ذکر است در لیگ فوتبال ساحلی پیروزی در ضربات پنالتی ۲ امتیاز دارد و تیم قوی سپید با کسب این دو امتیاز مجموع اندوخته های خود را به ۵امتیاز رساند.

این دیدار قرار بود از ساعت ۱۸ آغاز شود اما با تصمیم ناظر فدراسیون ساعت ۱۷ آغاز شد و همین امر باعث شد عکاس و فیلمبردار سایت انزلی کلاب موفق به تهیه گزارش تصویری نشوند.

لسمان مروارید خزر نیز با توجه به پیروزی ۵-۱ هفته گذشته خود با روحیه ای مضاعف به مصاف فردوس مشهد رفت، اما نتوانست انتظارات را برآورده کند و در لحظات پایانی تک گل این دیدار را دریافت کرد و با شکست از مشهد مقدس بدرقه شد.

بازیکنان لسمان به نوع ماسه زمین مشهد معترض بودند و با توجه با ماسه تمیز و استانداردی که در سواحل انزلی شاهد آن هستیم، شرایط برای بازیکنان این تیم نا مساعد بود.

این دو تیم در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی دربی انزلیچیها را برگزار خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۴ شهریور ۱۳۹۱

آقای نویدی عزیز باسلام شما در کامنتی در پاسخ یک سئوال در ملوان کلاب جواب زیر را دادید:
در مورد تیم لسمان باید خدمتتان عرض کنم سایت رسمی فوتبال ساحلی ایران نام این تیم رو لسمان انزلی درج می کنند، همچنین سایتهای ورزش۳ و خبرگزاری مهر و چند خبر گزاری معتبر دیگه این تیم رو لسمان انزلی می نویسند. متاسفانه همه ایران خطه زیباکنار رو سهم انزلی می دونن ولی این سهم هر سال داره یک روستا ازش کم میشه،آخریش هم روستای جفرود بود، اگه خاطرتون باشه همین چند سال پیش تو شبکه های سراسری صدا سیما اعلام میکردن مرکز صدا و سیمای زیباکنار انزلی ولی حالا چی؟؟؟

براستی چه باید کرد؟ در این خصوص کاملا با شما موافقم ولی باید کاری کرد!! انها برای رسیدن به دریا و بعد منطقه آزاد و سرانجام بندر خیلی خواب ها دیده اند. روزی به انها بگویند بندر رشت!!!!!! گفته های صدا و سیما و هر جای دیگه خیلی مهم نیست
براستی در آینده چه برنامه ای در نظر است؟
ما چه وظیفه ای داریم به عنوان یک انزلیچی و مسئولین چه وظیفه ای؟ براستی فکر نمی کنید ساخت یک لنگرگاه و اسکه در نزدیکی بزرگترین بندر شمال ایران رویای آنهاست در تبدیل شدن به یک شهر بندری با راهکاری که منطقه آزاد به تدریج جز حوزه استحفاظی رشت قرار گیرد؟ در یک خبر شما داشتید که در گاز رسانی به روستاهای مجاور مسئولی از انزلی حضور نداشت. براستی چرا؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۵ام, ۱۳۹۱ ۲۱:۴۵:

مطمئنا حق با شماست علی جان. وظیفه ی ما به عنوان شهروند شناخت حقوق شهروندی و آشنایی با وظیفه مسئولان شهرمان در مرحله نسخت است. شهروندان انزلی باید بدانند که تنها با مشارکت گسترده آنهاست که میتوان آینده ای روشن برای شهرستان انزلی متصور شد. اصلاح فرد اصلاح جامعه

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۱ ۰۰:۲۸:

علی جان این نگرانی شما نسبت به شهرمون جای تقدیر داره، دوست عزیز هدف از راه اندازی سایت انزلی کلاب ایجاد یک رسانه قدرتمند بوده وهست تا بتونیم در مواقع ضروری حرف مردم رو به گوش مسئولین برسونیم، و همونطور که قبلا” گفتیم همراهی شما عزیزان لازمهء این هدف بزرگه… (انزلی کلاب تریبون همه اهالی بندرانزلی)