shatranj2

 

رضا مسرور در مراسم افتتاحیه مسابقات جام ستارگان شطرنج جهان و ایران با خیرمقدم به ورزشکاران داخلی و خارجی و رئیس فدراسیون جهانی شطرنج رویکرد سازمان متبوع خود را ایجاد زیرساختهای لازم برای برگزاری مسابقات ورزشی بین المللی اعلام کرد و اظهار داشت: نگاهی گذرا به اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی طی دو سال و نیم گذشته حاکی از برنامه های این سازمان برای ایجاد زیرساختهای مختلف ورزشی بود که می توان به عنوان نمونه به مرکز تفریحات دریایی و مجموعه ورزشهای ساحلی مرحوم قایقران، اشاره نمود، مراکزی که با هدف ایجاد زیرساخت توسعه ورزشهای دریایی و ساحلی در این منطقه ساخته شده اند.
وی افزود: از سوی دیگر می توان مرکز نمایشگاه ها و همایشهای منطقه را زیرساخت دیگری اعلام کرد که با برگزاری این مسابقات بین المللی ظرفیت خود را برای میزبانی از مسابقاتی در چنین سطح نشان می دهد.
مهندس مسرور با تصریح بر اینکه میزبانی از مسابقات بین المللی از برنامه های سازمان منطقه آزاد انزلی است، گفت: طی سه ماه آینده این منطقه میزبان مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی است و این مسیر را در سایر ورزشها ادامه می دهیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به بیان اثرات مثبت حمایت از توسعه ورزش پرداخت و اضافه کرد: ورزش موجب کاهش ناهنجاری های اجتماعی خواهد شد و گسترش ورزش همگانی علاوه بر بالابردن استانداردهای سلامتی جامعه باعث افزایش روحیات پهلوانی و اخلاقی می شود.
مهندس مسرور در پایان اظهار امیدواری کرد که در آینده بسیار نزدیک یک ایرانی قهرمان مسابقات جهانی شطرنج شده و تصریح نمود بسیار خوشحال تر خواهیم شد که این ایران یک گیلانی باشد.

روابط عمومی منطقه آزاد انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *