cccc-malavan anzali02

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایسنا حسین هدایتی مالک باشگاه ملوان در گفتگو با فرماندار شهرستان انزلی از سفرش طی هفته ی جاری به بندرانزلی و رفع مشکلات مالی ملوان خبر داد .
سعادتمند داوودی فرماندار انزلی بعد از تمرین امروز ملوان در نشستی با مدیر عامل ملوان و رئیس هیئت فوتبال این شهر بابت پیگیری مسائل و مشکلات باشگاه ملوان شرکت کرد .
در این جلسه وی گفتگوی تلفنی با آقای هدایتی برقرار کرد و آقای هدایتی در این گفتگو اذعان داشتند که روز پنجشنبه جهت رفع همه ی مشکلات باشگاه به انزلی سفر خواهند کرد و در همین زمینه مسئولین شهری نیز تشکر از آقای هدایتی بابت زحمات یک ساله ی شان برای باشگاه ملوان انجام می دهند .
در همین رابطه آقای هدایتی گفتند تمامی مطالبات بازیکنان پرداخت می شود واین اطمینان را به فرماندار انزلی دادند که باشگاه ملوان به تمامی تعهدات مالی خود در این فصل عمل خواهد کرد . در ادامه مدیرعامل باشگاه ملوان گفت امیدواریم پنجشنبه بتوانیم جلسه ی خوبی با آقای هدایتی داشته باشیم و از زحمات یک ساله شان تشکر نماییم.

تهیه و تنظیم: مهران دیده بان

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

بیا حل کن :-|

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۱۸:

اینا همه الکیه ، طرف اومده اینجا تا از مزایای بندر و منطقه ازاد استفاده کنه و ملوان رو هم وسیله کرده ، البته امیدوارم که من اشتباه کرده باشم
اصلا اینده خوبی برای ملوان نمیبینم ، ملوان داره میپوسه ، هیچ کسی هم پاسخگوی عقب ماندگی انزلی نیست

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۲۶:

:-)