cccc hadi haghshenas

هاشمی به احترام خرد جمعی، ثبت نام کرد/یک تیم کار گشته اجرائی، پشت رفسنجانی هستند/هاشمی از بنیان گذاران نظام است/هاشمی رفسنجانی ۹۲ متمایز است با سال ۶۸ / نوع برخوردش با مسائل کلان کشور از جمله مجلس بسیار متفاوت است/

نماینده مردم بندر انزلی در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از بنیان گذاران نظام است و در انتخابات دور یازدهم نیاز به نیاز به تعریف و تمجید و تبلیغات انتخاباتی ندارد، به مخالفان توصیه کرد از مخدوش کردن او که یار امام راحل و رهبری هستند،خودداری کنند.

هادی حق‌شناسی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا در انزلی،با ابراز خرسندی شدید از ثبت نام رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم،هاشمی رفسنجانی ۹۲ را متمایز با سال ۶۸ دانست.

وی ادامه داد: هاشمی رفسنجانی دارای تجربیات ریاست جمهوری در دوره‌های پنجم و ششم است و نیز دو دوره هشت ساله ریاست جمهوری سید محمد خاتمی و محمود احمدی نژاد را دیده است.

به گفته این فعال سیاسی اصلاح طلب،علاوه بر این هاشمی رفسنجانی در ۱۶ سال گذشته، متولی تنظیم چشم انداز بیست ساله کشور بوده و در کنار آن برنامه‌های پنج ساله که تنظیم شده چون بر اساس چشم انداز بیست ساله بوده به یک نوعی ایشان به عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام،نظارت عام بر این برنامه‌ها هم داشته است.

حق شناس اضافه کرد:بنابراین هاشمی امروز، هاشمی ست که دارای تجربه عملی بیشتر از سال ۶۸ در عرصه‌های سیاست،اقتصاد و فرهنگ بوده و هم به لحاظ برنامه‌ریزی توانسته چند برنامه بلند مدت و کوتاه مدت، برای کشور تنظیم کند.

وی تصریح کرد: تیمی که امروز در کنار هاشمی رفسنجانی قرار دارد در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهوری دوره یازدهم ایران،یک تیم کار گشته اجرائی با برنامه هستند.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه دوره هفتم مجلس شورای اسلامی،اعتقاد دارد هاشمی رفسنجانی نه تنها دیگر در سال ۹۲ اشتباهات دور اول ریاست جمهوری را نخواهد کرد،بلکه این اشتباهات جبران، نقاط قوت؛ تقویت است و اشتباهاتی که توسط دولت‌ها  در چند سال گذشته در عرصه‌های مختلف صورت گرفته در برنامه‌های ایشان تکرار نخواهد شد.

حق شناس در ارزیابی خود از نحوه برخورد هاشمی رفسنجانی و احمدی‌نژاد با مجلس شورای اسلامی،خاطر نشان کرد: هاشمی رفسنجانی همواره در زمان قبل و پس از انقلاب، یکی از نزدیک ترین افراد به امام و رهبری به شمار می‌رود،

به گفته وی، طبیعی است نوع برخوردش با مسائل کلان کشور از جمله مجلس، بسیار متفاوت با همه دولت‌های پس از ایشان خواهد بود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان این که رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام فقط به احترام خرد جمعی از جمله نخبگان، خواص و مردم عادی برای شرکت در انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری ثبت نام کرده است،

حق شناس ابراز کرد: تصورم بر این است توجه هاشمی رفسنجانی به افکار عمومی به خصوص نخبگان جامعه، بیشتر خواهد شد،ضمن این که کسی نیست ایشان را نشناسد و نداند نقاط ضعف و قدرتش چیست.

وی اضافه کرد: هاشمی رفسنجانی تنها چهره سه دهه اخیر است که نقاط ضعف و مثبت ایشان در جامعه و دوست و دشمن بسیار برجسته شده و به اندازه کافی مورد توجه قرار گرفته، نیاز به تبلیغات آن چندانی انتخاباتی ندارد.

مدیر کل اسبق بنادر و کشتیرانی استان گیلان با تاکید بر این که هاشمی رفسنجانی در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری، نیازی آن چنانی به تبلیغات انتخاباتی و تعریف و تمجید ندارد، اذعان کرد: اگر هاشمی رفسنجانی همانی که هست در جامعه مطرح شود امید زیادی وجود دارد که در انتخابات موفق شوند.

حق شناس به مخالفین هاشمی رفسنجانی توصیه کرد:  از مخدوش کردن چهره ایشان خودداری کنید و آن چیزی که واقعیت دارد را منعکس کرده و از تنگ نظری‌ها، حسادت‌ها و تخریب‌ها بپرهیزید تا جامعه تصمیم عاقلانه خودش را بگیرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

برادر حق شناس عزیز بر مردم ایران پوشیده نیست که اقای هاشمی چه نقش ارزنده ای در انقلاب اسلامی داشته اند و چه کار های بزرگی برای کشور انجام داده اند.بنده دو اشکال بر فرمایش شما دارم .اولا شما چگونه از تغییر و تحولات درونی این بزگوار اگاه شده اید وعملکرد اینده ایشان را تضمین میکنید؟ دوم اینکه شما نظرات خودتان را فرمودید و به جای اینکه به مخالفان احتمالی هم فرصت اظهار نظر بدهید چرا در انتها پیش داوری کرده وانان را در صورت مخالفت به چندین صفت بد متهم میکنید؟

پاسخ