13950527000771_PhotoA[1]

 امیر دریادار حبیب‌الله سیاری عصر امروز در جریان بازدید از ناوگان شمال کشور در منطقه چهارم امام رضا (ع) نیروی دریایی ارتش   در بندرانزلی اظهار کرد: نیروی دریایی با بالابردن توان رزمی و دفاعی خود آمادگی مقابله با هر گونه تهدیدی را دارد.

وی به تدابیر فرماندهی معظم کل قوا اشاره کرد و یادآور شد: توانمندی‌های نیروی دریایی با بالاترین سطح فناوری‌ها طبق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با اتکا به توان داخلی توسعه پیدا کرده است.

*تحولات نیروی دریایی خیره کننده است

استاندار گیلان نیز در جریان بازدید مذکور در جمع فرماندهان نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی ارتش تبلور اقتدار ملت ایران در دریاها و آب‌های آزاد است.

محمدعلی نجفی، حضور موفق نیروی دریایی ارتش در ماموریت‌های محوله‌ را نشان‌دهنده اقتدار ملت ایران عنوان کرد و افزود: اقتدار راهبردی نیروی دریایی و پیشرفت‌های این نیرو به دلیل رهنمودهای مقام معظم رهبری به عنوان فرماندهی شجاع، مقتدر، آگاه و اندیشمند است.

وی با بیان اینکه پیشرفت‌های خیره‌کننده نیروی دریایی ارتش براساس روحیه ایمان و معنویت نیروهای مسلح و خوداتکایی کسب شده است، تصریح کرد: امنیت موجود در کشور در سایه پر برکت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بی‌همتا است.

استاندار گیلان، خزر را دریای صلح و دوستی خواند و بیان کرد: روابط جمهوری اسلامی ایران با کشورهای حاشیه دریای خزر در دولت کنونی ارتقا پیدا کرده است.

 امیر دریادار حبیب‌الله سیاری صبح امروز در مراسم دانش‌آموختگی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا شرکت کرد.

بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا و تجلیل از برگزارکنندگان دومین یادواره شهدای این مرکز از جمله بازدیدهای امیر سیاری در گیلان است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۲۷ مرداد ۱۳۹۵

درود بر امیر سرافراز دریادار سیاری عزیز .افسر دلاور و شجاعی که عمر و جوانی خود را صرف سربازی و صیانت از کشور و میهن عزیزمان کرده اند و سلام بر مجموعه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران.حضور مقتدرانه ناوگروههای عملیاتی نیروی دریایی در پهنه آبهای بین المللی براستی باعث افتخار و غرور ملی ایرانیان است.سپاس. اما آیا فکر نمی کنید به تیم ملوان بندر انزلی که متعلق به نیروی دریایی است و این نیرو را در سطح کشور و در عرصه ورزش نمایندگی میکند کم لطفی شده است و می شود؟ آیا سقوط تیم ملوان و ادامه فعالیت این تیم در دسته اول در شان نیروی دریایی است؟ بعنوان یک انزلی چی و هوادار تیم ملوان از امیر فرماندهی نیروی دریایی تقاضا دارم در این شرائط مالی و مدیریتی فعلی به باشگاه ملوان عنایت ویژه داشته باشند.

پاسخ