3

به گزارش انزلی کلاب به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی محمد معزالدین قائم مقام و معاون سرمایه گذاری شورای هماهنگی مناطق آزاد در جریان مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل این منطقه با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی باید نقطه پایلوت توسعه اقتصادی استان و کشور شود اظهار داشت: وجود ظرفیت های متعدد استان گیلان در حوزه های گردشگری، ترانزیتی، تجاری و صنعتی با وجود منطقه آزاد انزلی تبدیل به فرصتی بی بدیل برای توسعه این استان و شمال کشور شده است.

وی وجود تفکر سیستمی روحیه همکاری در اجرای امور را مهمترین راهبرد برای موفقیت در هر مجموعه ای اعلام کرد و افزود: باید رویکرد خود را برای مالکیت بر اراضی محدوده منطقه به منظور جذب سرمایه گذار، به بهره گیری از ظرفیت های مالکین اراضی تغییر داد.

قائم مقام و معاون سرمایه گذاری شورای هماهنگی مناطق آزاد خواستار بازبینی در طرح جامع منطقه آزاد انزلی شد و خطاب به مدیرعامل و اعضاء جدید هیأت مدیره منطقه گفت: برای گسترش همکاری با نهادهای استان اقدام به ایجاد کارگروهایی مشترک نموده تا شاهد افزایش همگرایی در مسیر رشد و تعالی منطقه باشیم.

معز الدین تصریح کرد: راهبرد اصلی منطقه باید بر توجه به بخش خصوصی و تأمین نیازهای آنها متمرکز شود، بحدیکه بخش خصوصی مجموعه مدیریت و پرسنل منطقه را درخدمت و اختیار سرمایه گذاران بداند.

وی اضافه کرد: مطمئن هستم با حضور مدیرعامل بومی منطقه آزاد انزلی که سابقه بسیار خوبی در مناطق آزاد کیش و ماکو داشته و معرفی اعضاء هیأت مدیره توانمند، نه تنها مشکلات این منطقه برطرف شده بلکه گامهای موثری در خصوص توسعه آن برداشته شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

۴ آبان ۱۳۹۲

آقای مسرور انسان فرهیخته ایه ولی این آقای محترم ندیمی با اظهاراتش واقعا باید خجالت بکشه

پاسخ

جاوید

۴ آبان ۱۳۹۲

این …… تا منطقه آزاد رو از انزلی نگیرند راحت نمی شند :reallyangry:

پاسخ

جوون

۴ آبان ۱۳۹۲

از هیچ اقدامی برای حفظ حریم شهر و منطقه آزاد نباید دریغ کرد. بچه ها، حضور شهروندان انزلی خیلی کمه توی منطقه.ارتباط علمی و اقتصادی رو باید زیاد کرد.
ما اگر قوی باشیم، کسی فرصت حرف بیتود زدن پیدا نمیکنه.

پاسخ

۴ آبان ۱۳۹۲

باید ندیمی از مردم انزلی غدر خواهی کنه ، ایشان حق اظهار نظر در مورد تمامیت اراضی شهرستان بندرانزلی و داشته های آن را ندارند
اصلا این شخص حق حضور در اینجا نداشته ، و معلوم است حرف خاص و نقشه شومی را در دهان نادان گذاشته اند
بارها گفته ام این مساله ، به هیچ عنوان شوخی نیست ، اینکه افرادی در مرکز استان به راحتی بتوانند به اراضی و داشته های شهرهای مجاور تجاوز کرده و برای خود اراضی ، منبع درآمد ، تاریخ جعلی بسازند.
نمونه های بسیار بارزی برای اثبات موجود دارد از جمله زیباکنار ، شهر باران و …
اما اینبار مخصوصا به دلیل اعتراض های بی مورد مرکز نشینان به پلاک های منطقه آزادی تجاری صنعتی بندرانزلی ، تاکید می کنم بندرانزلی سبب حساس شدن مردم بندرانزلی شده و این امر زنگ خطری را برای دستگاه های امنیتی کشور به صدا در خواهد آورد.

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۴ آبان ۱۳۹۲

منم موافقم.یه جمعی از جوونا بریم پیش استاندار یا نامه بدیم.نباید دست رو دست گذاشت و نشست
مجید جان چه اعتراضی به پلاک کردن؟؟؟؟

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ آبان ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۱۳:

نامه ها نوشتن ، در محیط شبکه های اجتماعی غوغا به پا کردن که خسته شدند از دیدن پلاکی با نام انزلی در شهر خودشون ! انگار که ما اجبار کردیم بیایند و ماشین های با قیمت پایین اما کیفیت بالای منطقه آزاد را سوار شوند
بنده حتی یکبار مراتب ناراحتی و نارضایتی خود را به مهندس جعفرزاده اطلاع دادم و ایشان قول پیگیری و مساعدت دادند
به نظر بنده هم باید اقدامات عملی کرد نه فقط به دلیل تعصبی که نسبت به شهرم داردم بلکه به دلیل مسائل و مشکلات و همچنین نا امنی ها و درگیری هایی که در پس پرده این سناریو می باشد.

sinaclub

sinaclub

۴ آبان ۱۳۹۲

مجید جان منم موافقم ولی باید پیگیری بیشتری کرد.بریم پیش فرماندار.یه فراخوان بدین تا بریم باهاش صحبت کنین

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ آبان ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۲۹:

سینا ی عزیز موافقم حتما این مساله را بزودی در انزلی کلاب پیگیری خواهیم کرد ، وظیفه اصلی رسانه ها احقاق حقوق حقه مردم است