IMG_3336

پژمان نوری کاپیتان ملوان پس از گل زدن مقابل پرسپولیس، در هفته بیستم نیز مقابل راه‌آهن با یک گل و یک پاس گل تاثیر مثبتی در روند ملوان داشت.

نوری گفت: ما بازی را خوب شروع نکردیم. اما در ادامه از اشتباهات راه‌آهنی ها استفاده کردیم و موقعیت های گل زیادی به دست آوردیم که توانستیم ۳ گل به ثمر برسانیم. هر چند که به عقیده من می‌ توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم که در ادامه مطمئنا به کمک ملوان می‌ آیند و تک تک این گل ها در پایان تعیین کننده خواهند بود.

در پست خاصی در ملوان بازی می‌ کنم

من سال های گذشته هم که در ملوان بودم در شرایط گل زدن قرار می‌ گرفتم. خدا ما را دوست داشت که توانستیم گل هم بزنیم. من نمی‌ توانم بگویم که در ملوان در چه پستی بازی می‌ کنم. الان اگر بخواهم بگویم شما هم متوجه نمی‌ شوید چون آقا فیروز تاکتیک خاصی دارد. فقط می‌ توانم بگویم پستی که در آن بازی می‌ کنم من را در موقعیت گل قرار می‌ دهد.

برای خروج از بحران هنوز کار داریم

هنوز کار ملوان تمام نشده است. ما هنوز خیلی کار داریم تا ازاین شرایط خارج شویم. تماشاگران انزلی هم خیلی از ما حمایت کردند. آنها زیرباران به ورزشگاه آمدند تا از ما حمایت کند. روی سکو و زمین همه یکدل شدند. بازیکنان ما هم فعل خواستن را صرف کردند. تا بعد از مدت ها تیممان بتواند در انزلی یک برد خوب بدست آورند. همه در انزلی دست به دست هم دادند تا ملوان نتیجه بگیرد.

باید استقلال اهواز را ببریم

پس از دو برد پیاپی روحیه تیم خیلی بالاست. من قبل از بازی با راه‌آهن گفته بودم که این بازی برای ما ۶ امتیاز دارد. حالا می‌ گویم که همه بازی های ما حکم فینال را دارد. مخصوصا دیدار با استقلال اهواز چون آنها در جدول یک امتیاز از ما جلو هستند و ما باید حتما جلوی آنها نتیجه بگیریم. پس بازی بسیار مهمی در پیش داریم. گل های زده ما در این بازی ها هم قطعا در پایان به کار ما می‌ آید.

آقای درخشان مهم این است هافبک ما پنالتی را گرفت

خدا را شکر داوری ها برای ملوان از روزی که من در انزلی هستم هیچ مشکلی نداشته است و تا اینجا واقعا خوب بود. آقای درخشان هم باید پنالتی مقابل ملوان را فراموش کند. مهم این نیست که آن توپ گل شده یا نشده است. مهم این است که هافبک وسط ما آمد در گل و پنالتی پرسپولیس را گرفت. اینکه او یک قدم جلو آمد یا نیامد، کارش ایراد قانونی داشت یا فنی برای ما مهم نیست، مهم این است که او توانست مسیر توپ را تشخیص دهد و از لحاظ ملوانی ها مازیار کار بزرگی انجام داد.

روحیه مثبت کریمی در ملوان

از روزی که آقای کریمی به انزلی آمده خوشبختانه روحیه مثبتی در تیم جریان دارد. امیدوارم که این شرایط خوب در هفته های آینده هم تداوم داشته باشد.
منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *