IMG_1069

دیدار تیمهای ملوان بندرانزلی و تراکتورسازی تبریز با نتیجه تساوی بدون گل پایان یافت اما رسول خطیبی بعد از این دیدار معتقد بود که هواداران ملوان به بازیکنان این تیم توهین کرده اند که این اظهار نظر او باعث شد تا کاپیتان ملوان، پژمان نوری واکنش نشان بدهد.

نوری در گفت و گو با ورزش سه، گفت: من نمی دانم چگونه ممکن است که آقای حسین خطیبی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی از هواداران ملوان تشکر می کند و شرایط را مساعد می داند، اما برادر ایشان رسول خطیبی که به دلیل محرومیت روی سکوها بود می خواهد بین مردم دو شهر خوب انزلی و تبریز تفرقه ایجاد کند، شاید او روی سکوها چیزی شنیده است که بین چند هوادار رد و بدل شده است و درست نیست که بخواهد عدم نتیجه گیری تیمش در هفته های اخیر را با اینگونه رفتار لا پوشانی کند.

او ادامه داد: من از آقای خطیبی که یک بازیکن حرفه ای و ملی پوش بوده انتظار داشتم که در مربیگری نیز رفتار حرفه ای داشته باشد و با این اظهار نظرها باعث اختلاف بین مردم دو شهر خوب بندرانزلی و تبریز نشود، ما باید تلاش کنیم فوتبال انسانها را به هم نزدیک کند و باعث دوستی شود.

نوری در رابطه با اتفاقات این بازی گفت: وقتی در نیم فصل اول در تبریز به مرحوم قایقران با زشت ترین الفاظ توهین شد باشگاه ملوان این توهین ها را به حساب تماشاگرنماها گذاشت زیرا مردم با فرهنگ تبریز هرگز به سیروس قایقران توهین نمی کنند، اما آقای خطیبی به جای اینکه در آن زمان از توهین ها جلوگیری کند حالا میخواهد با این مصاحبه هایش اختلافات را تشدید کند. فصل گذشته وقتی هواداران تبریزی به انزلی آمدند هواداران ملوان با گل و شیرینی به استقبال آنها رفتند و عکسهای یادگاری با هم گرفتند که در فضای مجازی منتشر شد و بعد بازی نیز بعد از پذیرایی هواداران تبریزی را بدرقه کردند که اینها نشان می دهد مردم این دو شهر هیچ مشکلی با هم ندارند.

او در پایان گفت: خطیبی باید بداند نام سیروس قایقران خط قرمز ما انزلیچی هاست و هیچگونه توهینی به این اسطوره ورزش و اخلاق را تحمل نمی کنیم، اما اگر در مقابل توهین های ورزشگاه تبریز سکوت کردیم به این دلیل بود که نمی خواهیم بین مردم این دو شهر اختلافات قومی ایجاد شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

یاشا

۱۳ بهمن ۱۳۹۳

پژمان ، کاپیتان با تعصب . . .

پاسخ

3eyedAli

۱۳ بهمن ۱۳۹۳

انتقاد ملی‌پوش قایقرانی از پاداش‌ها: شان مربیان و ورزشکاران حفظ نشد

سعید فضل اولی با انتقاد از پاداش‌های قهرمانان گفت: در مسیر کسب سهمیه المپیک هستیم و با این اتفاق انگیزه‌مان از بین رفت.

ملی پوش قایقرانی ایران در گفت و گو با ایسنا از پاداش قهرمانان و مدال‌آوران بازی‌های آسیایی اینچئون انتقاد کرد و گفت: قبل از بازی های آسیایی آقای سجادی از اردوی ما بازدید کرد و همان زمان ملی پوشان درباره نصف شدن پاداش‌های قایقرانی به این دلیل که قایق چند نفره هستیم صحبت کردند. آقای سجادی گفتند شما برادری‌تان را ثابت کنید تا ما حمایت کنید. حتی گفتیم قول می دهید که به پاداش‌های ما توجه شود که همانجا گفت خودم به شما می‌گویم که حواسمان هست. پس از مدال‌آوری‌های ما در اینچئون کمیته ملی المپیک که پاداش‌هایمان را نداد اما زمانی که به آقای سجادی گفتیم شما به ما قول دادید جواب داد همه چیز طبق آیین‌نامه است و ما به کسی قول نداده‌ایم.

فضل اولی در ادامه بیان کرد: قرار شد پاداش‌های ما نصف شود اما حالا از نصف هم کمتر است. من آقای مناف هاشمی را نمی‌شناسم اما تقاضا می‌کنم زمانی که حرف از پاداش قهرمانان می‌زند حرف راست به مردم بگوید. نمی‌دانم چرا سعی دارند خودشان را خوب جلوه بدهند. من که فوتبالیست نیستم با یک قرارداد زندگی‌ام را تغییر بدهم. ورزش ما هزینه دارد و چشم ما به همین پاداش‌ها است تا هزینه‌هایمان را تامین کنیم. این همه در فوتبال خرج میلیاردی می شود به ما که می‌رسد کم می‌آورند؟ چرا از حقمان هم کم می‌کنند.

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی اینچئون افزود: همان زمان که در اینچئون به ما گفتند اشتباه می کنیم به شما پاداش می دهیم متوجه شدم که این مشکلات پیش می‌آید. مگر قرار نبود پاداش ما نصف شود چرا از این نصف هم کمتر شده؟ ما اکنون در مسیر کسب سهمیه المپیک هستیم اینطور به ما روحیه و انگیزه می‌دهند؟تا کی باید پدر من هزینه‌های من را بدهد؟ از روزی که این اتفاق افتاد واقعا تمرین کردن سخت شده‌است.

فضل اولی افزود: پاداشی که دادند در شان مربی‌ها که نبود هیچ در شان ورزشکاران هم نبود و ثابت کردند اصلا برایشان اهمیت نداریم. ما بعد از هشت سال در این ماده مدال گرفتیم و برای کشورمان راهمان را ادامه می‌دهیم اما وقتی می‌بینیم برای کسی اهمیت نداریم واقعا ناراحت می‌شویم. چطور توقع داشته باشیم که جوانان به این رشته گرایش پیدا کنند وقتی ببینند به آنها توجه نمی‌شود.

ملی‌پوش قایقرانی ایران در پایان به ایسنا گفت: ما دو ماه است که از خانواده دور هستیم و سختی تمرین را تحمل می‌کنیم اما هیچ روحیه‌ای برایمان نمانده است. تنها خواهش می‌کنم مسوولان حقایق را به مردم بگویند.

پاسخ

HeSaM

HeSaM

۱۳ بهمن ۱۳۹۳

iran MALAVAN :rose: :rain:

پاسخ