01001559

اتفاقات اخیر باشگاه ملوان و احتمال جدایی محجوب از این تیم باعث شده تا بازیکنان و مربی ملوان همه در مقابل مسائلی که در این تیم می گذرد، سکوت کنند.

پژمان نوری کاپیتان ملوان در این باره گفت: من نمی خواستم صحبت کنم چون با حرف کاری درست نمی شود. ملوان در این شرایط نیازمند آرامش است و اینکه هر چه سریعتر به ثبات برسد و تکلیفش مشخص شود.

 

مصاحبه من هم کمکی به وضعیت ملوان نمی کند

من می دانم مصاحبه من هم کمکی به وضعیت ملوان نمی کند، برای همین تا به امروز پاسخی به رسانه ها ندادم. مردم انزلی انتظار دارند تا مسئولین مشکلات ملوان را حل کنند تا آرامش به تیم بازگردد. بلاتکلیفی و حاشیه های زننده آن هم طی این روزها بدترین دشمنی در حق ملوان است، تیم این روزها نیازمند آرامش و تمرکز برای رقابتهای دور برگشت لیگ برتر است. دامن زدن به این حواشی در نهایت به ضرر ملوان و هواداران خونگرمش، تمام می شود.

 

شرایط حساس ملوان

در این شرایط من ایمان دارم که می توانیم ملوان را در لیگ برتر حفظ کنیم و فیروز کریمی هم خوب می داند در این شرایط چگونه تیم را جمع کند. اما متاسفانه بحران مدیریتی در مسیر حرکتی تیم مشکل ایجاد می کند و مسئولین باید هر چه سریعتر تکلیف ملوان را روشن کنند و شرایط حساس ملوان را در نظر داشته باشند.

 

انزلی ثروتمند

در رابطه با جدایی محجوب هم باید بگویم که من در جایگاهی نیستم که بخواهم درباره مدیران و مالکین باشگاه اظهار نظری کنم، اما به عنوان کاپیتان تیم ملوان می گویم بازیکنان در ملوان همین چند فصل پیش تنها با دریافت ۵ درصد از قرارداد، تیم را در لیگ برتر نگاه داشتند و اگر لازم باشد باز هم این کار را خواهند کرد پس مسئولین ملوان باید بدانند وعده هایی که قرار نیست عملی شوند تاثیراتی به مراتب مخرب تر دارند.

 

خارج شدن ملوان از بحران

شهرستان انزلی از نظر وسعت و جمعیت با وجود منطقه آزاد انزلی، شیلات، گمرک، بنادر و کشتیرانی از ثروتمند ترین شهرهای ایران است و این وضعیت در شان باشگاه ریشه دار و پر افتخار ملوان بندرانزلی نیست، طرحی که فرماندار پیشین انزلی در خصوص انسجام این ارگانها برای کمک به ورزشی ترین شهر ایران، مطرح کرده بود، بهترین راه حل برای بیرون آمدن ملوان و سایر رشته های ورزشی از این بحران است و در حقیقت خارج شدن انزلی از مشکلات مالی است.
منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *