13940510000179_PhotoA[1]

 

پژمان نوری پس از شکست دو بر یک ملوان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی کاملا تحت تأثیر داور بود. متأسفانه در گذشته فدراسیون نتایج بازی‌ها را مشخص می‌کرد و هم اکنون هم فکر می‌کنم شرایط به گونه‌ای شده که به گذشته بازگشته‌ایم، حداقل برای ملوان این گونه شده است و داوری‌ها خیلی به ضرر ما بوده است.

وی ادامه داد: در ۱۰-۱۵ دقیقه پایانی تمام سوت‌های داور به نفع پرسپولیس بود و فکر می‌کنم کامیابی‌نیا باید دو بار در این بازی اخراج می‌شد، اما داور خیلی با او مدارا کرد. در پایان هم اوتی گرفته شد که داور وسط یک سمت را نشان می‌داد و کمک‌داور یک سمت دیگر را و همان توپ در ضدحمله به موقعیت تبدیل شد. من اصلا در مورد مسائل فنی صحبت نمی‌کنم و فقط می‌گویم اگرداوری‌ها خوب بود، جایگاه ملوان هم‌اکنون در این رده نبود.

بازیکن ملوان تأکید کرد: شک نکنید که اراده‌ای وجود دارد و می‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود. در بیش از ۱۰ بازی حداقل پنالتی‌های صد درصد ما را هم نگرفتند. داوران خطاهایی که روی بازیکنان ملوان می‌شود را نمی‌بینند. شاید باید انقلابی کنند تا بتوانند حق‌شان را بگیرند.

نوری در مورد ناراحتی‌اش از خوشحالی بازیکنان پرسپولیس گفت: محسن مسلمان باید بداند که سربازی‌اش را در ملوان گذراند و از ملوان به تیم ملی رسید. او اگر معرفت داشته باشد، چنین کارهایی را نمی‌کند. حالا ما چنین حرکاتی را روی جوانی بازیکنان می‌گذاریم و امیدواریم در سال‌های آینده شاهد این مسائل نباشیم.

وی در مورد درگیری‌ لیدرهای ملوان با مأموران نیروی انتظامی‌، یادآور شد: متأسفانه حق ملوان را چه در درون زمین و چه بیرون از زمین می‌خورند. من در هیچ جا ندیدم که با هواداران و لیدرها چنین برخوردی داشته باشند. همیشه این برخوردها با ملوانی‌ها بوده است. در فینال جام حذفی گرچه شکست به پرسپولیس تلخ بود، اما برخوردی که با تماشاگران ما شد، ما را اذیت کرد./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *