13920609000360_PhotoA

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از بازدید از باشگاه ملوان، این باشگاه را تهدید به صادر نشدن پروانه حرفه‌ای و کنار گذاشتن از لیگ برتر کردند.
نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا که برای بازدید از امکانات باشگاه‌های لیگ برتری به ایران سفر کردند امروز صبح در انزلی از امکانات باشگاه ملوان انزلی بازدید کردند. پس از این بازدید این نمایندگان به مدیران باشگاه ملوان اعلام کردند چرا مالکیت این باشگاه مدام در حال تغییر است. یک سال متعلق به نیروی دریایی بوده، چند سال در اختیار منطقه آزاد انزلی بوده، سال گذشته شرکت استیل آذین مالکیت آن را در اختیار داشته و اکنون نیز وضعیت مالکیت آن نامشخص است.

این نمایندگان تصریح کردند: در صورت تداوم این وضعیت برای مالکیت باشگاه بعید است پروانه حرفه‌ای برای باشگاه ملوان انزلی صادر شود و ممکن است ملوان فصل آینده نتواند در لیگ برتر ایران حضور داشته باشد.

به گزارش فارس، باشگاه‌ها برای حضور در لیگ برتر باید پروانه حرفه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا بگیرند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مرتضی

۱۷ مهر ۱۳۹۲

بخش ورزش خبر گزاری فالس امسال افتاده دست چند تا …. هر چیزی از ذهن مشوششون در میاد آپ می کنند . ورزش سه هم همون رو کار میکنه و حاشیه درست میکنن . روابط عمومی باشگاه هم که … ناتوان و کاملا بدرد نخوره و هیچ عکس العملی نشون نمی ده .

پاسخ