139504091800498498035004[1]

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس گفت: اگر موضوع فیش‌های حقوقی نجومی به‌دست فراموشی سپرده شود امکان تکرار آن وجود دارد.
با بیان اینکه متأسفانه در گذشته نیز مواردی در خصوص دریافت حقوق‌های نجومی البته به‌صورت کمرنگ و محدود بوده است اظهار داشت: در دو یا سه سال اخیر مدیرانی در دستگاه‌های مختلف دولتی مانند بانک‌ها و بیمه‌ها هستند که مرتکب این عمل ناشایست شدند.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دریافت حقوق‌های نجومی در دستگاه‌های دولتی و وزارتخانه‌ها به‌صورت انگشت شمار است که با هوشیاری و ورود به موقع دستگاه‌های بازرسی و قضایی این موضوع در حال پیگیری است.

وی با اشاره به اینکه هزاران مدیر در داخل کشور به‌طور صحیح و صادقانه در حال انجام وظیفه هستند و حقوق دریافتی آنها نیز مبلغ مشخص شده توسط قانون است تصریح کرد: امیدواریم با حضور و پیگیری رسانه‌ها این افراد توسط مراجع مرتبط شناسایی و تحویل مراجع قضایی شوند.

خسته‌بند با بیان اینکه برخی از مردم برای دریافت یک میلیون تومان وام مراحل سختی را می‌گذرانند و در قبال اخذ وام باید ۱۰ درصد از مبلغ آن را هزینه کنند خاطرنشان کرد: متأسفانه افرادی که چنین حقوقی دریافت کرده‌اند ارزش کاری آنها ۱۰ درصد بیشتر نیست ولی ۹۰ درصد از آن را به‌صورت دستمزد برداشت کرده‌اند.

نماینده مردم انزلی در مجلس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دریافت فیش‌های حقوقی نجومی حرام است و اینکه باید به خزانه دولت بازگردانده شود افزود: برخی در مسیر دور زدن قانون دارای تخصص هستند و به همین نیت به این دستگاه‌ها ورود کرده‌اند که این کار بسیار ناپسند و زشت است.
وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های نظارتی و بازرسی تذکرات لازم را به این وزارتخانه‌ها دادند ولی تذکرات مورد توجه این وزارتخانه‌ها قرار نگرفت تصریح کرد: خوشبختانه برخوردی که با خاطیان صورت گرفت بسیار به موقع و درست است که امیدواریم درس عبرتی برای آیندگان و اشخاصی باشد که هدفشان چنین سوءنیتی نسبت به بیت‌المال است.

خسته‌بند با بیان اینکه افراد خاطی از هر گروه، دسته و جناحی که باشند باید با آنها برخورد شود اظهار کرد: اگر اطلاعاتی در مورد اشخاصی در دولت‌های قبل هم وجود دارد که حقوق‌ نجومی دریافت کرده‌اند اطلاع رسانی شود تا با آنان نیز برخورد شود.

نماینده مردم انزلی با اشاره به اینکه دریافت فیش‌های حقوقی نجومی در چندسال اخیر رخ داده است و این مسئولان از مقام خود سوءاستفاده کرده‌اند تصریح کرد: با توجه به ایراد سخنرانی و فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای باید با مدیران مقصر برخورد لازم صورت پذیرد.

وی افزود: مدیران خادم و زحمتکشی در کشور هستند که با استفاده از تمامی امکانات برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و خواسته‌های مردم شریف و ولایتمدار کار خود را به‌درستی انجام می‌دهند و درخواست من از مردم این است که مدیران زحمتکش و خلاق را با تعداد محدودی که چنین حقوقی دریافت کرده‌اند،یکی نبینند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تعقیب رسانه‌ها در بحث فیش‌های حقوقی نجومی بسیار تأثیرگذار است خاطرنشان کرد: اگر بحث فیش‌های حقوقی نجومی به دست فراموشی سپرده شود امکان تکرار آن وجود دارد./ تسنیم

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

دکتر هوشیار فرد

۲ مرداد ۱۳۹۵

با سلام خدمت همشهریان عزیز.
موضوع فیش های حقوقی نجومی مردم را نگران کرده و رهبر انقلاب هم در این خصوص فرمودند این افراد بایستی از کار برکنار شده و پول ها به بیت المال برگردانده شود. ازاظهارات نماینده محترم مجلس تشکر و حمایت می نماییم.

پاسخ

حامد

۲ مرداد ۱۳۹۵

ماشاالاه جدیدا به حرف اومدن. گویا تخم کفتر خوردن. هنوز تکلیف *** مشخص نشده. فیش های حقوقی رو علم کردن. تکلیف شکایت از نماینده های*** چی شد؟؟؟؟؟

پاسخ

farzad

۲ مرداد ۱۳۹۵

حاجی میشه فیش شما رو ببینیم

پاسخ

علی

۲ مرداد ۱۳۹۵

مگر میشود باور کرد که مسئول جزء سازمان یا وزارتخانه ای بدون اطلاع مقامات بالاتر ،راسا برای خودش فیش حقوقی صادر کند؟؟آیا مدیر عامل فلان بانک یا بیمه یا سایر ارگانهای دولتی زیر نظر بانک مرکزی ووزارت اقتصاد ودارائی و…نمیباشد؟آیا دامنه دریافت این حقوقهای نجومی فقط در حیطه بانکهای ملت ورفاه وبیمه ایران بوده است؟؟؟؟بنده به عنوان یک شهروند جمهوری اسلامی ایران،حق دارم که نسبت به این موضوع نگران باشم .البته خیلی عجیب نیست که بعد از افشای مفاسد اقتصادی دولت گذشته وماجرای مفقود شدن دلارهای نفتی وماجرای بابک زنجانی ومعاون اول رییس جمهورومعاون دوم وسایرین توسط عوامل دولت فعلی،شاهد افشای فیشهای حقوقی کارگزاران دولت فعلی باشیم که البته واضح و مبرهن است که توسط عوامل دولت قبلی انتشاریافته است.لابد شما هم ناخودآگاه به یاد این شعر می افتید:گرحکم شود که مست گیرند درشهر هرآنچه هست گیرند!!!!!!!

پاسخ

فرزاد

۲ مرداد ۱۳۹۵

حیف که نمیشه مواردی را بیان کرد حاجی!!!!!!!
وگرنه…………

پاسخ

حمید اکبری

۲ مرداد ۱۳۹۵

ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مگه این حرف هم میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

پاسخ

guilak

گیلک

۲ مرداد ۱۳۹۵

قضیه تاسفبار فیشهای حقوقی و تخلفات رنگارنگ دیگر این روزها نقل همه مجالس هست.بهتره نماینده محترم ما حواسشان به مشکلات و معضلات خودمان باشد.پارسال هم سخنرانی داشتند و متاسفانه بیشتر وقتشان را صرف تشریح و تفسیر تکراری جریان انتخابات ۸۸ کردند.

پاسخ

صیاد

۲ مرداد ۱۳۹۵

عه ؟ حاجی شما هم ؟ ما که یادمون رفته بود شما هم هستی ، فیش های حقوقی فراموش نشود تا سرپوشی باشد بر سایر فعالیتهای خلاف قانون ، شما خودت که در جریان هستی حاجی ……

جدیدا حناهای توی بازار رنگی ندارن ، حنا هندی هم تقلبی شده حاجی ، فکر کنم باید از رنگ فرش استفاده کنی شما

پاسخ