ccc-hasan-khaste-band

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی سال ۹۲ را سال خوبی برای مردم این شهرستان پیش‌بینی کرد.

 

حسن خسته‌بند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان، با ابراز خرسندی از وجود رابطه دوستی و همکاری بین مسئولان شهرستان تصریح کرد: سال گذشته سال سختی برای مدیران اجرایی بود و امسال نیز سال سخت‌تری در پیش داریم، با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که امسال را سال حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی نامیدند مسئولیت سنگینی بر عهده ماست.

 

خسته‌بند در رابطه با ایام نوروز اظهار کرد: از تلاش گسترده تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان که کار خدمات‌رسانی به گردشگران نوروزی را بر عهده داشتند قدردانی می‌کنم.

 

نماینده مردم انزلی در خصوص پروژه‌های نیمه تمام این شهرستان گفت: ساخت پل‌های کنار گذر انزلی ۱۶ هزار تن میلگرد نیاز دارد و با توجه به بالا رفتن قیمت میلگرد کار کمی سخت شده اما تلاش می‌کنیم که یک باند این کنارگذر به زودی راه‌اندازی شود.

 

وی در ادامه از آغاز فعالیت کارخانه کشتی‌سازی بندرانزلی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: در سال آینده پروژه توسعه بندر و ساخت موج‌شکن‌های جدید تمام می‌شود که بخش غربی موج‌شکن‌ها محل زیبایی برای گردشگران می‌شود و شاهد تحول خوبی در آن منطقه خواهیم بود.

 

خسته‌بند، سال ۹۲ را با تمام سختی‌ها سال خوبی برای شهرستان انزلی پیش‌بینی کرد و گفت: دانشگاه‌های انزلی و علوم پزشکی توسعه می‌یابند و در این بخش سرمایه‌گذاری خوبی انجام می‌شود، همچنین کلینیک غازیان نیز شروع به کار می‌کند.

 

وی در ادامه افزود: برای مبلمان شهری برنامه‌هایی داریم تا کسانی که بعد از مدتی وارد شهر می‌شوند تغییرات را به خوبی احساس کنند، همچنین با توجه به اینکه پرباران‌ترین شهر ایران هستیم شرایطی مهیا شده که شاهد آب گرفتگی در انزلی نباشیم.

 

وی اظهار کرد: پروژه بیست میلیارد تومانی تصفیه خانه آب و فاضلاب انزلی از برنامه‌های در اولویت است و تلاش می‌کنیم بازگشایی پل انزلی تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری انجام شود.

 

خسته‌بند در پایان با اشاره به اهمیت انتخابات گفت: حضور مردم در انتخابات باعث کم شدن فشار استکبار جهانی خواهد شد.

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۲۸ فروردین ۱۳۹۲

بیاییم این دفعه همه فرمایشات اقای خسته بند را باور کنیم.البته اگر دقت کنیم می بینیم از کلمه قول در جملاتشان استفاده نشده است.

پاسخ