13950623000792_photoa1

حسن خسته‌بند  با اشاره به استیضاح وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: به اول مهر ماه نزدیک می‌شویم و استیضاح فانی ضرورت ندارد و با این موضوع مخالف هستم.

وی افزود: اول مهر باید پیام‌آور شادی و تحصیل برای معلمان و دانش‌آموزان باشد و با استیضاح و طرح این موضوع ضربه بزرگی به پیام آغاز سال تحصیلی زده می‌شود.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این برهه زمانی استیضاح فانی به صلاح نیست، افزود: در صورت استیضاح وزیر آموزش و پرورش به مدت سه ماه فردی برای سرپرستی منصوب می‌شود.

وی ادامه داد: سرپرست در این مدت سعی می‌کند تصمیمات گذشته را انجام دهد و عملاً نمی‌تواند فعالیت مناسبی در نگاه نمایندگان امضا کننده استیضاح داشته باشد.

خسته‌بند با اشاره به زمان‌سنجی نادرست برخی در استیضاح وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: با استیضاح فانی شیرازه وزارت آموزش و پرورش در آغاز سال تحصیلی جدید از هم پاشیده می‌شود و این موضوع به ضرر سازمان و دانش‌آموزان است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به عدم اتمام برخی پروژه‌ها گفت: مردم انتظار دارند پروژه‌هایی که تا ۷۰ درصد پیشرفت دارد به اتمام برسد و به سمت فرسوده شدن نرود تا از توجیه اقتصادی خارج نشود.

وی رکود را خطرناک‌تر از تورم دانست و یادآور شد: عدم اتمام پروژه‌های اقتصادی و عمرانی موجب رکود شده است.

خسته‌بند رکود را موجب بیکاری و عدم ایجاد فرصت شغلی برای جوانان دانست و خاطرنشان کرد: با اینکه تورم کنترل شد اما رکود خطرناک‌تر از آن است./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *