cccc-hasan-khaste-band01-600x30311

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرک صنعتی انزلی در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی تجمیع می‌شود.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از فارس، حسن خسته‌بند عصر امروز در مراسم افتتاحیه استقرار گمرک جمهوری اسلامی ایران به منظور اجرای مصوبه کالای همراه مسافر در مجتمع تجاری ستاره شمال منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: اجرای مصوبه کالای همراه مسافر موجب تحولی بزرگ در گیلان می‌شود.

وی اجرای مصوبه مذکور را سبب اشتغالزایی در گیلان خواند و افزود: منطقه آزاد انزلی با تلاش نمایندگان دوره ششم مجلس ایجاد شده است.

خسته‌بند با بیان اینکه سال‌های گذشته امکان اجرای کالای همراه مسافر در منطقه آزاد انزلی وجود نداشت، تصریح کرد: انزلی پیشانی گیلان است و با بهره‌برداری از مواهب طبیعی استان می‌توان اشتغالزایی ایجاد کرد.

نماینده مردم انزلی در مجلس قابلیت‌های تالاب انزلی را مانند کارخانه اسکناس توصیف کرد و گفت: تله‌کابین تنها ویژه مناطق کوهستانی نیست و امکان نصب تله‌کابین در تالاب انزلی وجود دارد.

وی پرورش ماهی را از جمله طرح‌های اشتغالزا در تالاب انزلی و دریا دانست و بیان کرد: امکان تبادل کالا از طریق هوایی در گیلان وجود دارد.

خسته‌بند از تجمیع شهرک صنعتی انزلی در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی خبر داد و اذعان کرد: مالکیت زمین‌های منطقه آزاد انزلی برای جلب سرمایه‌گذاران بسیار حائز اهمیت است.

نماینده مردم انزلی در مجلس خواستار احترام به سرمایه‌گذار توسط مسئولان شد و اظهار کرد: روند سرمایه‌گذاری در اداره‌ها باید شفاف‌سازی و روان‌سازی شود.

*سهم اشتغال صنعت گیلان ۶ درصد کمتر از کشور است

استاندار گیلان نیز در مراسم مذکور با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه، اظهار کرد: سکوی نفتی ایران اکنون در عمق ۱۸۰ کیلومتری بندر انزلی در دریای خزر مستقر است.

کیهان هاشم‌نیا به استقرار بزرگ‌ترین ناوشکن جمهوری اسلامی ایران در انزلی اشاره کرد و افزود: پس از انقلاب اسلامی تحول ذهنی و قلبی در کشور ایجاد شده است.

وی گیلان را دارای ویژگی‌های فرهنگی دانست و بیان کرد: با وجود شرایط استثنایی نباید ۱۵ درصد نرخ بیکاری در استان داشته باشیم.

هاشم‌نیا سهم اشتغال صنعت گیلان را شش درصد کمتر از کشور عنوان کرد و یادآور شد: گیلان قبل از انقلاب سومین استان صنعتی کشور بود و پنجمین شهر صنعتی کشور در گیلان استقرار داشت.

استاندار گیلان از الحاق شهرک صنعتی انزلی به منطقه آزاد خبر داد و اظهار کرد: محدوده شهرک صنعتی انزلی باید گسترش پیدا کند.

وی با تاکید براینکه منطقه آزاد دیگری نمی‌توان در گیلان ایجاد کرد، گفت: منطقه آزاد انزلی می‌تواند از چابکسر تا تمام محدوده تالاب انزلی گسترش پیدا کند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

3eyed Ali

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

آقای خسته بند
مگه تالابی هم مونده که روش تله کابین هم بزنیم

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۴۵:

این ایده ای بود که توی شبکه اجتماعی انزلی کلاب مطرح شده بود …

یه بچه انزلی

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

به به آقای خسته بند عزیز
آقا چند دور دیگه باید رای بیارین تا یکی از این راههای اشتغالزایی رو در بندرانزلی از مرحله حرررررررف به مرحله عمممممممل برسونین?????!!!!
از ما که گذشت بخاطر بیکاری آواره غربت شدیم, فک ی برای نسل جدید بکن آقااااااااا.

پاسخ

ali

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

۱۰ سال همین حرفارو میزنین …

پاسخ