خبرگزاری فارس: نماینده باید پیگیر مطالبات مردم باشد

محمدعلی نجفی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وظایف مهم نمایندگان مجلس اظهار کرد: یکی از وظایف مهم نمایندگان پیگیری بحث اعتبارات برای پیشرفت پروژه‌هاست.

وی حضور نمایندگان در کمیسیون‌های مختلف مجلس را ضرورت و با اهمیت خواند و تصریح کرد: حضور نمایندگان به‌ویژه در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مهم است.

استاندار گیلان همدلی و همکاری نمایندگان با مسئولان استان را در برطرف شدن مشکلات و پیشرفت طرح‌ها و برنامه‌های توسعه‌ای موثر دانست و گفت: نماینده باید پیگیر مطالبات مردم در مجلس باشد.

وی درباره برگزاری انتخابات سالم افزود: یکی از بحث‌های همیشگی و مورد نظر حرکت بر مدار قانون بوده و قانونگرایی عامل اصلی در انتخابات است.

نجفی با بیان اینکه قانون‌مداری همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب بوده است، تصریح کرد: پرهیز از تخریب دیگران و استفاده از توان و ظرفیت خود باید مورد توجه داوطلبان قرار گیرد.

وی با توصیه به داوطلبان انتخاباتی، خاطرنشان کرد: داوطلبان با حفظ نظام و تکیه بر توان و ظرفیت خود پیرامون قانون حرکت کنند و از هر گونه تخریب افراد و بداخلاقی بپرهیزند.

استاندار گیلان متذکر شد: داوطلبان از داشته‌های خود استفاده کرده و امیدآفرینی کنند تا مردم با عشق به امید آینده پای صندوق‌های رأی بروند.

وی مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی را در انتخاب فرد اصلح مهم دانست و خاطرنشان کرد: مردم باید شناخت دقیق روی داوطلبان داشته باشند و برنامه آنها را ببینند.

نجفی یادآور شد: نماینده باید برنامه‌محور باشد و مردم با شناخت دقیق و کافی از برنامه‌های داوطلبان پای صندوق‌های رأی بروند و فرد اصلح را برای مجلس شورا انتخاب کنند.

وی انتخابات مجلس خبرگان را دارای اهمیت خاصی دانست و تصریح کرد: بزرگانی در گیلان در این عرصه ورود کردند که مردم با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های رأی چهار نفر نماینده را وارد این مجلس می‌کنند./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *