82017784-70620470[1]

 

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر راه موافق استفاده دو منظوره از پایانه دریایی انزلی است.

حسن خسته بند روز پنجشنبه در خصوص نتایج سفر وزیر راه و شهرسازی به بندرانزلی اظهار کرد : برغم این که کارشناسان وزارت راه در گذشته مخالف کاربری ریلی در کنار کاربری دریایی این پایانه بودند ، وزیر راه همچنان اصرار به استفاده دو منظوره از این پایانه دارد.
وی خاطرنشان کرد : اداره شیلات با یک خط ریلی به طول دو کیلومتر به اداره کل بنادر وصل می شود و درحریم این خط ریلی نیز یک جاده برای تردد تریلی ها به جهت بارگیری در اداره بندر احداث ، و از بارترافیک مسیر فعلی تردد خودروهای سنگین کاسته می شود.
خسته بند متذکر شد: لاین دوم مسیر کنارگذر انزلی بجز پل نهنگ روگا با تخصیص اعتبارات ویژه از سوی وزارت راه و شهرسازی در تابستان ۹۵ زیر بار ترافیک می رود .
نماینده انزلی همچنین به زیباسازی و ایجاد فواره در زیر پل غازیان اشاره و افزود: ساماندهی میدان گمرک و مصلای انزلی نیز از جمله مواردی بود که در صورت تخصیص اعتبار از سوی وزارت راه و شهرسازی به سرانجام خواهد رسید.
وزیر راه و شهرسازی امروز در سفر به انزلی که بدون حضور خبرنگاران انجام شد از پروژه های مرتبط با این وزارتخانه بازدید کرد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

صیاد

۱۲ فروردین ۱۳۹۵

پروژه پل کابلی تامین اعتبار نشده ؟ رستوران شیشه ای چی ؟ یا پرورش ماهی در قفس ؟

خط آهن اول برادریش رو ثابت کنه برسه به انزلی ، خط رویایی شیلات به اداره بندر پیش کش ، راستی از کجای شیلات و از چه مسیری میخواد به اداره بندر وصل بشه ؟ نکنه میخوان وقتی رودخونه زیر پل کامل خشک شد ، روش ریل بزارن یا شایدم قراره پل هوایی از شیلات بکشن به اداره بندر ؟

پاسخ

جاوید

۱۲ فروردین ۱۳۹۵

نه داداش. پل کابلی وصلش میکنه به محوطه بندری و تونل زیر دریایی هم وصلش میکنه به مسکو. البته اگه تا اخر عمر مردم به حاجی رای بدن. :laugh: :laugh: :laugh:

پاسخ

نعیم

naeim

۱۲ فروردین ۱۳۹۵

اگه چشم نزنم انگار این دوره اقای خسته بند دارن فعال می شن در این یه ماهه اقدامات خوبی از ایشان داره دیده میشه . با اینکه من در ایام انتخابات یکی از منتقدان سرسختشان بودند و از عملکردشان ناراضی بودم اما دیگر انتخابات تمام شده و همه باید برای ابادانی و پیشرفت انزلی از دعواهای سیاسی خودداری کنیم و در راه پیشرفت انزلی به اقای خسته بند کمک کنیم و از اقای خسته بند می خواهم در طول چهار سال اینده نیز همانند این ایام فعال باشند و اقدامات و طرحهای مطرح شده در زمینههای مختلف را تا حصول نتیجه پیگیری و اتمام نمایند
یک سری از طرحهایی که انزلی را از این حالت خارج میکند و مردم از اقای مهندس خسته بند انتظار دارند تا انها را پیگیری ، اجرا و و نتیجه برسانند به این قرار است (احیای تالاب – الحاق شهر انزلی به منطقه ازاد انزلی – الحاق باشگاه ملوان به منطقه ازاد انزلی – رساندن ریل و قطار به بندر انزلی – اتمام موج شکنها و طرح جامع بندر – احیای صنعت ماهیگیری – اتمام پروژه کنار گذر انزلی – ایجاد اشتغال و بهبود اقتصاد انزلی – رسیدگی و کمک به شهرداری برای بهبود سیمای شهری و بافت فرسوده و بازگشایی راهها – تعیین و اجرای کامل طرح حریم دریا و تالاب و رودخانهها – ساخت مجموعه ورزشی و استادیوم و پیست ورزشهای ابی – جذب سرمایه داران داخلی و خارجی برای ساخت مجتمع های عظیم تفریحی و احیای صنعت توریسم در انزلی – افزودن شدن روستاهای جدا شده از انزلی( جاده حسن رود به زیباکنار ) در تقصیمات اینده کشوری – و …)

پاسخ

مریم2

مریم2 پاسخ در تاريخ فروردین ۱۴ام, ۱۳۹۵ ۲۲:۳۱:

:yes: دقیقا مطالبه گری همون چیزیه که همه شهروندان باید به خوبی یاد بگیرند.
هرچند که قطعا همه مطالبات ما به نتیجه نمیرسه اما باز همین تا حدودی پیشرفتن هم خیلی خوب و مفیده

گلسفیدی

۱۲ فروردین ۱۳۹۵

کاش از مزایای الحاق شهر بندرانزلی به محدوده منطقه آزاد انزلی با خبر شویم .آقای نعیم لطفاٌ بفرمایید دلیل پولسازی و ثروت منطقه آزاد انزلی چیست ؟ کما این که انزلی از بدو تاسیس بندر بوده و گمرک داشته ، ولی هیچ گاه درآمد گمرکی که نصیب منطقه آزاد شده نصیب شهر انزلی نشده ؟ عدم پرداخت تعرفه گمرکی راز ثروت منطقه آزاد تجاری انزلی است ؟

پاسخ