vali dadashi

دکتر ولی داداشی نماینده مردم شهرستان آستارا درمجلس شورای اسلامی در نشست با مهندس مسرور، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، با بیان اینکه تحولات بزرگی در سه سال گذشته در منطقه آزاد انزلی اتفاق افتاده، اظهار داشت: اقدامات ارزشمند انجام شده و روند روبه رشد این منطقه در سالهای اخیر جای تقدیر دارد و امیدوارم بتوانم از تجربیات و دستاوردهای موفق منطقه آزاد انزلی جهت در حوزه انتخابیه و منطقه ویژه آستارا استفاده نمایم.
وی با تصریح بر لزوم بهره گیری از ظرفیتهای منطقه آزاد انزلی در جهت توسعه استان، توسعه این دو را بر یکدیگر اثرگذار ارزیابی کرد و گفت: باید با همکاری یکدیگر از تمامی فرصتها و توانمندیهای موجود در گیلان در جهت توسعه همه جانبه استان بهره برد.
نماینده مردم شهرستان آستارا در دهمین دور مجلس شورای اسلامی حمایت کامل خود را از برنامه های توسعه ای و جذب سرمایه گذار و اشتغالزایی در این منطقه اعلام نمود و افزود: می توان از تحولات ایجاد شده در حوزه های مختلف همچون ایجاد زیرساختهای گردشگری و رونق تجاری این منطقه به عنوان یک نمونه عملیاتی مناسب در سایر نقاط استان الگو برداری کرد.
دکتر داداشی با اشاره به استفاده منطقه آزاد انزلی از ظرفیت های سرمایه گذاران بخش خصوصی در این منطقه و الزامات اصل ۴۴ قانون اساسی در خصوص واگذاری امور اقتصادی کشور به بخش خصوصی اضافه کرد: با توجه به کمبودهای مالی دولت در سالیان گذشته، بخش خصوصی می تواند کمک کار دولت و مردم در مسیر توسعه کشور، به ایفای نقش بپردازد.
نماینده عضو کمسیون اصل نود مجلس دهم با تأکید براینکه مردمی کردن اقتصاد و حمایت از سرمایه گذاران می تواند به بهره گیری بهتر از منابع موجود و توسعه کشور ختم می شود چراکه عملکرد بهتری از دولت در این حوزه خواهند داشت، افزود: در همین مسیر اینجانب با تمام قوا در حمایت از بخش خصوصی در راستای توسعه استان گیلان آماده هر گونه همکاری هستم.
گفتنی است نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی از بخش های مختلف منطقه آزاد انزلی مشتمل بر فاز تجارت و گردشگری، طرح های توسعه ای و گردشگری و پروژه های عمرانی و گردشگری منطقه بازدید کرد.

روابط عمومی منطقه آزاد انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *