نمایش اجتماعی “محاله که فکر کنید اینطوری هم ممکنه بشه” پس از اجرای موفق یک هفته ای در میان استقبال هنردوستان به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار انزلی کلاب، کارگردان این نمایش در خصوص این نمایشنامه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اینگونه مشکلات به گونه های مختلف در جامعه امروزی وجود دارد که نسل جوان ما باید نسبت به این چالش ها آگاه شود .

محمدرضا حسین زاده افزود: لازم می دانم از حمایت های همه جانبه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرانزلی برای همه حمایت هایشان تشکر کنم اما باید بگویم هنرمندان گروه فرهنگ بندرانزلی حتی برخی از هزینه های را خود متحمل شده و با تمام توانشان سعی کردند که این نمایش به روی صحنه برود.

وی با ابراز تشکر از استقبال کم نظیر مردم بندرانزلی و هنردوستان این شهر ساحلی خاطر نشان کرد:متاسفانه مشکلات همواره همراه هنرمندان هست و مسئولان نیز همیشه حضور دارند اما گوش شنوایی برای پرداختن به مشکلات آنان نیست و ترجیح می دهم در خصوص مشکلات دیگر سخنی نگویم .

حسین زاده اضافه کرد:یک نمایشنامه دیگر با تم طنز تلخ اجتماعی نیز در برنامه کاری گروه فرهنگ بندرانزلی قرار دارد که از اسفند امسال تمرین آن آغاز شده و تیرماه سال آینده به روی صحنه می رود.

در ادامه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرانزلی نیز در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه هنرمندان ما با درک خوب و محیطی از جامعه ، پس از روح دادن به آن پیامشان را شکل داده و در قالب هنر نمایش به مردم ارائه می کنند .

فرهاد رحمان زاده موضوع نمایش “محاله که فکر کنید اینطوری هم ممکنه بشه”

را یکی از چالش های جامعه در خصوص مشکلات خانواده ها دانست و افزود: باید بارها و به طرق مختلف به اینگونه موضوعات اجتماعی پرداخته شود.

وی افزود: با وجود اینکه این نمایش به دور از سیاست های کلی گروه فرهنگ بندرانزلی بود اما چه زیبا نفس عمل را به جا آورده و پیام اجتماعی خود را به مردم رسانده و رسالت خود را به نحو احسنت انجام دادند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بندرانزلی درخصوص نمایش گفت:باید بگویم نمایش “محاله که فکر کنید اینطوری هم ممکنه بشه” با وجود همه کمبود ها به بهترین شکل ممکن انجام شد و معتقدم در صورت داشتن امکانات مناسب می توان همین نمایش را در ابعاد بسیار تاثیرگزار تر برای مردم به روی صحنه برد.

رحمان زاده بیان کرد:بندر انزلی تنها شهر دارای چهار گروه نمایش ثبت شده است و باید بگویم در حوزه نمایش ، بین شهرهای رشت، لاهیجان و بندرانزلی رقابت جالبی وجود دارد.

وی ادامه داد: بندرانزلی جزء سومین شهر در برگزاری نمایش تئاتر بوده و دومین شهر دارای تعداد گروه های نمایشی ثبت شده هستیم .

لازم به ذکر است نمایش” محاله فکر کنید اینطوری هم ممکنه بشه” نوشته چیستایثربی به کارگردانی محمد رضا حسین زاده هفتم تا دوازدهم آذر در انزلی به روی صحنه رفت.

زهرا میری و حسن ویسی خانی بازیگران اصلی نمایش و محمد رضا حسین زاده نیز علاوه بر کارگردانی نقش بازپرس را برعهده داشت و علاوه بر آن ، کوثر غریب منشی صحنه ، سهیل خداخواه موسیقی و افکت ، لیلا زارع اجرای نور ، سید کریم حسینی تنظیم نور ، نرگس پیل چشم گریم ، محبوبه یگانه دوست دستیار صحنه ، زینت لباده ای دوخت لباس، امیرمحمد دشتوایی عکاس ، سهیل خداخواه چاپ پوستر را برعهده داشتند و محسن حسین زاده و سحر محمدی ، محب پیروز نیا مسئولیت امور سالن را برعهده داشتند و فروش بلیت نیز بر عهده مریم حسین زاده بود.

تهیه و تنظیم خبر: رزا شکرگزار

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *