81353230-6020315

مدیر هنری سازمان منطقه آزاد انزلی از نمایش دو فیلم از صحرا کریمی مستندساز مطرح افغان با حضور این فیلمساز برای مدت دو شب در این منطقه خبر داد.

مژده فرشیدنکو عصر شنبه در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد : ۲۸ و ۲۹ مهر ساعت ۱۸ فیلم های زنان پشت فرمان و نسیمه ساخته این بانوی مستندساز افغان با حضور او در فرهنگخانه منطقه به نمایش در می آید و پس از آن نیز نقد و بررسی و گفت و گو با کارگردان با حضور فرزام امین صالحی منتقد فیلم و سینما را خواهیم داشت.

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین ۳۰ مهر ساعت ۱۹ نمایش فیلم نسیمه و گفت و گو با خانم صحرا کریمی در سالن مجتمع فرهنگی ارشاد انزلی برگزار می شود.

 

به گفته وی در این برنامه همچنین یادمان زنده یاد حامد خسروی مستندساز برجسته با حضور خانواده آن مرحوم برگزار خواهد شد.

 

مدیر هنری سازمان منطقه آزاد انزلی همچنین از برگزاری کارگاه فیلم مستند با حضور استاد محمد رضا اصلانی در فرهنگخانه این منطقه خبر داد.

 

وی تصریح کرد: این برنامه شامل مروری بر زیبایی شناسی مدرن تصویر و سینما از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ بعد از ظهر ، ۲۸ تا ۳۰ مهر در فرهنگخانه منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه اجرای چنین برنامه هایی فرصتی برای آشنایی جوانان با سینمای خارج از مرزها و همچنین آموزش و تبادل نظر است، خاطرنشان کرد: این برنامه به همت معاونت فرهنگی،اجتماعی ، گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد.

 

فرشیدنکو خاطرنشان کرد: شرکت در کارگاه مستند و نمایش فیلم برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است.

 

مدیر هنری سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به این که بزرگان سینما و فیلم مستند برای حضور در این برنامه ها دعوت شده اند؛ از تمامی اصحاب فرهنگ و هنر استان گیلان و انزلی خواست تا با حضور خود موجب غنای هرچه بیشتر برنامه های فرهنگی شوند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *