81368162-6045610

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان گفت : مخاطبان غرفه این اداره کل ، در دهمین نمایشگاه کتاب استان رایگان به عضویت کتابخانه های عمومی در می آیند .

هادی بادروح افزود : موضوع کتاب و کتابخوانی به همت رسانه های متعدد در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب رونق ویژه ای می یابد و این موضوع فرصت مناسبی برای معرفی ارایه خدمات نوین کتابخانه های استان است .

وی اظهار کرد : به همین منظور در راستای برگزاری هر چه بهتر و پر رونق تر برنامه این اداره کل در نمایشگاه بززرگ کتاب گیلان کار گروه ویژه ای تشکیل شده است .

وی با اشاره به اهمیت ویژه این رویداد فرهنگی در استان ،بیان کرد : معرفی خدمات نوین کتابخانه ای، ایجاد بخش مشاوره کتاب برای بازدیدکنندگان ، توزیع بروشور های مختلف جهت اطلاع رسانی از اقدامات صورت پذیرفته از مهمترین برنامه های اداره کل کتابخانه های عمومی در دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خواهد بود .

بادروح با اشاره به صدور کارت عضویت رایگان در غرفه پیش گفته ،ادامه داد : عضویت رایگان در کتابخانه های استان تا پایان هفته کتاب و کتابخوانی (بیست و چهارم آبانماه) ادامه می یابد .

گفتنی است دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان گیلان از ۱۷ آبانماه سال جاری به مدت یک هفته و در محل دائمی نمایشگاههای استان گیلان، میزبان علاقمندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود ./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

انزلیچی

انزلیچی

۷ آبان ۱۳۹۳

طرح خوبه .ما سال پیش رفتیم بد نبود .

پاسخ