Eftetah-namayeshgah-jahiziyeh-1-1395.05.18 (1)

با حضور مهندس رضا مسرور مدیرعامل و رییس هیات مدیره و معاونین، مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی و همچنین فعالان اقتصادی منطقه نمایشگاه مبلمان و ملزومات جهیزیه در مرکز همایش ها ونمایشگاهی بین المللی این سازمان افتتاح شد.
بنا بر این گزارش این نمایشگاه با نظارت شرکت سرمایه گذاری و توسعه انزلی و از سوی شرکت مجری نمایشگاهی شاندرمن شمال برگزار شده است و تولید کنندگان ۱۰ استان کشور جهت معرفی و ارائه محصولات در ۸۰ غرفه استاندارد در این مرکز نمایشگاهی حضور پیدا کرده اند و که از ۱۸ لغایت ۲۲ مرداد ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ آماده ارائه خدمات به بازدید کنندگان است .
در این نمایشگاه تمامی لوازم مورد نیاز جهیزه برای خانواده ها و بازدید کنندگان عرضه شده و همچنین ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف برای عموم خریداران از این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
مرکز همایش ها و نمایشگاهی بین المللی منطقه آزاد انزلی با دارا بودن فضای ۶ هزار متری در دو سالن مجزا جهت برای برگزاری نمایشگاه های عمومی و تخصصی در منطقه آزاد انزلی احداث شده است واین مجموعه نمایشگاهی بزرگترین و مجهز ترین مجموعه در شمال کشور محسوب میشود که در زمینه برگزاری نمایشگاه ، حضور سرمایه گزاران ،تولید کنندگان و معرفی محصولات فعالیت میکند.
گفتنی است ۲۶ نمایشگاه در سال جاری طبق تقویم نمایشگاهی این سازمان در حوزه های تخصصی و عمومی اجرا خواهد شد.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *