82139294-70846290[1]

مردم مومن و انقلاب بندرانزلی به شکرانه یک ماه روزه داری و عبادت پروردگارشان، نماز عید فطر را با شکوه خاصی برگزار کردند.
امام جمعه انزلی صبح چهارشنبه در خطبه های نماز عید فطر با تبریک فرارسیدن این عید خجسته اظهار کرد: عبادات و روزه‌داری مردم در روزهای گرم و طولانی ماه مبارک رمضان موجب جلب رضایت پروردگار و ایجاد احساس مسرّت معنوی در مردم می شود.
حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین حضور سرافرازانه ملت مسلمان در راهپیمایی روز جهانی قدس را تلاش مجاهدانه دانست و افزود: ملت ایران در راهپیمایی روز قدس ، زنده‌بودن و ایستادگی ملی درخصوص یکی از مهمترین مسائل جهان و تاریخ اسلام را ثابت کرد.
وی با تشکر از دست اندرکاران برگزاری برنامه های انجام شده در ماه مبارک یادآور شد: مجالس لیاقی قدر و ضیافت های افطاری دراین شهرستان بسیار با شکوه برگزار شد و امیدوارم که مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد.
حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین با اشاره به قرائت دعای ندبه در صبح عید سعید فطر تصریح کرد: ریشه کن شدن ظلم و ستم توسط نجات بخش و صاحب حقیقی آن و ویرانی خانه ظلمی که همواره درتاریخ بشریت وجود داشته، در دعای ندبه ذکر می شود.
وی با اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی تاکید کرد: افرادی در داخل به دنبال آراستن چهره آمریکا هستند درحالی که آمریکایی ها فقط از ششم تا دوازدهم تیرماه در دهه ۶۰ به صورت مستقیم و غیر مستقیم جنایت های فراوانی را علیه نظام جمهوری اسلامی ایران انجام داده اند.
به گفته امام جمعه بندرانزلی ، با پشت سر گذاشتن ماه رمضان جهاد کبیرآغاز شده و ملت هوشیار می بایست درجهت مقابله با نقشه های شوم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی آگاه باشند.
حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین با اشاره به بدعهدی های طرف مقابل در برجام افزود: طرف مقابل با عدم اجرای تعهداتش در برجام به دنبال توطئه در کشور هستند اما مردم و جناح های سیاسی علاوه برگام برداشتن در مسیر رهنمود های مقام معظم رهبری، موجبات ناامیدی دشمنان را فراهم آورند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *