IMG_5291

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه غدیر اهواز موفق شد استقلال خوزستان را با نتیجه یک بر سه شکست دهد تا ثابت کند نتایج اخیر این تیم اتفاقی نبوده و این ملوان تفاوتهای زیادی با ملوان نیم فصل اول دارد.

در روزهایی که قوهای سپید حال و روز خوشی نداشتند نوک پیکان انتقادات بیش از هر کسی به سمت سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان بود و مردم فوتبال فهم انزلی سیاست های اشتباه مالک باشگاه ملوان را دلیل اصلی نا کامی های ملوان می دانستند و محجوب نیز دائم در جنگ با منتقدان بود، جنگی که حتی پای رسانه های محلی انزلی را به دادگاه باز کرد و ترکش های این جنگ باعث انتصابات و بعضا اخراج های سلیقه ای در باشگاه ملوان شد.

این روزها گویی قوهای سپید در آرامش بعد از طوفان به سر می برند و شرایط باشگاه ملوان کاملا متفاوت به نظر می رسد، ظاهرا محجوب بعد از گذراندن یک نیم فصل کابوس وار که بدترین نیم فصل تاریخ باشگاه ملوان نیز بوده است می خواهد سر جای اصلی خودش باشد، او سرانجام تصمیم گرفته است که مالک باشگاه ملوان باشد و پرستیژ یک مالک واقعی را داشته باشد، دیگر نمی توان سراغ او را از بقالی سر کوچه گرفت و یاد گرفته است که در همه جای دنیا اگر مالک باشگاه به ورزشگاه برود باید سر جای خودش بنشیند.

یکی از انقادات وارده به سیروس محجوب مصاحبه های کم ارزش و مداوم او در رسانه های کشوری بوده است، مصاحبه هایی که اکنون به وعده های عمل نشده وی تبدیل شده اند و سوژه ای برای گزارشگر شبکه استانی گیلان به شمار می روند، اما ظاهرا او ترک عادت کرده است و اخیرا هیچ مصاحبه ای از جانب سیروس محجوب در رسانه ها منتشر نشده است و همزمان با این تصمیم او حاشیه های باشگاه نیز به حداقل رسیده و نتایج خوبی برای ملوان به دست آمده است که این موضوع نقش پر رنگ محجوب در نتایج اخیر تیم ملوان را نشان می دهد.

در مطالب و نقد های گذشته خود بارها به این موضوع اشاره کرده ایم که محجوب دوست دارد در همه امور باشگاه تصمیم گیرنده باشد، اما مدتی است حضور او در امورات جرئی باشگاه کمرنگ شده و در بحث تیم فوتبال ملوان نیز اختیارات و امکانات خوبی را به فیروز کریمی داده است که ادامه این روند می تواند تضمین کننده موفقیت محجوب و ملوان در چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران باشد.

 

رضا نویدی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رامبد رشیدی

۲ اسفند ۱۳۹۳

همیشه عده ای هستند که با بودنشان کمک می کنند و عده ای هم با نبودنشان!
عده ای با سخن و عده ای با سکوت.

موفقیت ملوان آرزوهای همه ماست. از همه کسانی که با بودن یا نبودن, سخن یا سکوت, موجبات موفقیت ملوان را فراهم کردند سپاسگذاریم.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ اسفند ۲ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹:

:yes: :yes: :yes:

مریم2

مریم2

۲ اسفند ۱۳۹۳

بله واقعا تغییر رویه آقای محجوب برای تیم مثبت بوده، اما با همه اینها ملوان واقعا به یه مدیرعامل قدرتمند احتیاج داره، اگه به یاری خدا تو لیگ بمونیم نداشتن مدیر با کفایت میتونه اتفاقات ال این فصل رو دوباره تکرار کنه. هرکی دلش بخواد میره هرکی دلش بخواد میمونه. واقعا انتخاب یه مدیرعامل اینقدر سخته؟؟!

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ اسفند ۲ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶:

انشالله آقای محجوب با استفاده از مشاوران خوب و مدیریت بهتر و تفویض بخشهایی از اختیارات خود به افرادی کاربلد و متخصص موجبات پیروزیهای مستمر ملوان را فراهم میکنند.

محمد صادق

۲ اسفند ۱۳۹۳

همیشه به دست آوردن تجربه نیاز به پرداخت یک هزینه است.
اقای محجوب، هم با فضای ورزشی آشنایی نداشت و هم چنین از حضور یک مدیرعامل ورزشی خودداری می کرده و میکنه. پس ناگزیر و به حکم طبیعت، برای به دست اوردن تجربه، با سرنوشت یک تیم و یک شهر به مدت یک نیم فصل بازی کرد.
امیدوارم این تجربه که با هزینه گزافی به دست اومده، آویزه گوش این مالک جدیدالورود به دنیای ورزشی باشه و سعی کنه از این به بعد بیشتر از تجربه دیگران استفاده کنه!!!

پاسخ

MajiD پاسخ در تاريخ اسفند ۲ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳:

دوست عزیز، حاج صادق درودگر هر از گاهی که کامنت میزاره تو سایتهای ملوانی به اسم محمد صادق میزاره.نکنه شما خود حاج صادقی؟؟
درودگر= :heart:

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۲ اسفند ۱۳۹۳

جناب محجوب یه نکته کلیدی بهتون میگم،همیشه یادتون باشه
تو شهر انزلی،اگه به سیاسیون اعتماد کنی نابودت می کنن.
اگه شما بچه این شهر نیستی،ما سیاسیون این شهر رو با پوست و گوشت و استخون خودمون حس کردیم.
اعتماد به سیاسیون انزلی = مرگ ملوان
ورزش جای سیاست و سیاسی بازی و سیاسی کاری نیست.
از اینکه پرداخت ها و پاداش ها داره بموقع پرداخت میشه و از مصاحبه های آبکی و واهی هم خبری نیست،خیلی ازتون تشکر داریم آقای محجوب

پاسخ

سارنگ پاسخ در تاريخ اسفند ۳ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۱۱:

:yes: :yes: :yes:

مریم

۲ اسفند ۱۳۹۳

انصافا توی نیم فصل اول با اون مصاحبه ها می شد به عنوان خز ترین مالک دنیا اسمش رو توی کتاب گینس ثبت کرد.
خدا رو شکر که سنگین و رنگین سر جاش نشسته و پاداش بچه ها رو هم میده.

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

۲ اسفند ۱۳۹۳

ببخشید با مدیر سایت یه کار شخصی دارم، چطوری میتونم باهاش ارتباط برقرار کنم؟

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ اسفند ۲ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۰۰:

شماره تماسمون رو به ایمیلتون ارسال کردیم.

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ اسفند ۳ام, ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰:

ممنون

حسین

۲ اسفند ۱۳۹۳

قصد دامن زدن به حاشیه هارو ندارم ولی متاسفانه به نظر میرسه این آقای محجوب قصه ما هدفی داشته که با هزینه کم ژست موفقیت به خودش بگیره.تیمی با هزینه اندک توانایی آسیایی شدن داشت به جایی رسیده که بقاش در لیگ حکم موفقیت و برپایی جشن پیدا کرده و صدالبته باید منتظر پرده نوشته های خودجوش حمایت از محجوب هم بود.ما دقیقا به مرگ رسیدیم و به تب راضی شدیم!!به شخصه دید خوبی به سیروس محجوب و آینده ملوان با ایشون ندارم.واین یک نظر شخصی هستش.چون حافظه بدی ندارم.

پاسخ

جواد شجاع

۲ اسفند ۱۳۹۳

:yes: :yes: :yes:

پاسخ

بابک آریایی

۲ اسفند ۱۳۹۳

این آقا فیلمشه
مجانی کردن ورزشگاه هم پولش از سهم ملوان توی سازمان لیگ کم میشهچیزی از جیب ایشون کم نمیشه
اینایی هم که آورده خودش از باشگاه گذاشت بیرون الانم فقط از روی لج بازی با عده ای داره این کارارو انجام میده که خوبه و امیدواریم این لج بازی پا برجا باشه تا بالاخره یخرجی برای این تیم بشه

پاسخ

رجبي

۲ اسفند ۱۳۹۳

لطفا به حاشیه نریم.باید همچنان یکرنگ باشیم.فراموش نکنیم با ته جدول فقط ۲ امتیاز فاصله داریم.

پاسخ

شهاب امیری

۲ اسفند ۱۳۹۳

همونطور که از کسی موقع دیدن خطا انتقاد میشه باید در هنگامی که حرکت خوبی صورت میگیره ازش تقدیر و تشکر بشه تا اون شخص انگیزه بیشتری برای ادامه راه داشته باشه..
ما چه دوست داشته باشیم و چه نداشته باشیم در حال حاضر مالک باشگاه ملوان سیروس محجوب هست..مونطوری که اشاره شد و مثل روز روشنه بدترین نیم فصل تاریخ رو با محجوب و اشتباهات فراوان مدیریتی ایشان سپری کردیم..
اون اوایل که فیروز کریمی اومده بود همش از محجوب تعریف میکرد و میگفت اگه مردم همینطوری انتقاد کنن من میرم..
من خودم نظر گذاشتم که هوادارا فوتبال فهم هستن و اگه فیروز کریمی اینو میخواد که الکی تعریف تمجید کنیم بهتره الان بره به سلامت…
ولی انصافا در چند هفته اخیر به لطف خدا به یه آرامشی رسیدیم و این آرامش رو بدون تعارف مدیون چند تصمیم خوب و حیاتی محجوب هستیم.از اخراج مربی قبلی تا انتخاب فیروز کریمی و خرید بازیکنان مدنظر کادرفنی..مهیای شرایط برای اردوی کیش.ساپورت مالی و پرداخت تعهدات و دادن پاداش های خوب و شارژ کننده و چند انتصاب از جمله آوردن سیروس مرادی که فردی آشنا به امور باشگاه بود و به گفته بازیکنان ملوان حضورش کنار تیم تاثیر گذاره…//الانم که در خبرها خوندیم برای یه برنامه ۳ ساله با فیروز خان در حال مذاکره ست…//
اینا همه از کارهایی بود که محجوب به عنوان مالک خوب انجام داد..در کنارش علم و تجربه فیروز خان.غیرت بچه هامون و حمایت هواداران از جمله فاکتورهای نتیجه گیری ما بود…
انصاف رو رعایت کنیم و از کارهای خوب ایشون حمایت و همچنان اگر نکته ای در تصمیمات ایشان منفی بود انتقاد کنیم..
زنده باد نام جاویدان ملوان بندر عشق………….

پاسخ

خدابنده

۲ اسفند ۱۳۹۳

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا با مرور روزنامه های صبح گیلان همراه ما باشید.

پیشنهاد ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومانی مالک ملوان به فیروز کریمی
گیلان امروز نوشت: مالک باشگاه ملوان انزلی برای تمدید قرارداد فیروز کریمی پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی به او داده است.سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان برای تمدید قرارداد ۳ ساله فیروز کریمی پیشنهاد ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومانی به او داده است که در نوع خود قرارداد سنگینی به حساب می‌آید. صحبت‌هایی که مالک باشگاه با کریمی انجام داده به پیروزی‌های اخیر ملوان ارتباطی ندارد و این مذاکره به حدود یک ماه قبل بازمی‌گردد.

مالک باشگاه ملوان به کریمی گفته در صورت کسب سهمیه آسیایی در سال اول یا دوم، پاداش ۷۰۰ میلیون تومانی برای وی در نظر گرفته و اگر بتواند ملوان را در برنامه ۳ ساله قهرمان کند، این پاداش به یک میلیارد خواهد رسید. یک منبع موثق درباره دلیل پیشنهاد وسوسه‌انگیز محجوب به فیروز کریمی در توضیح کوتاه به خبرگزاری تسنیم گفت که محجوب علت کارش را ایجاد حاشیه امنیت برای مربی می‌داند تا وی بتواند تیم را بر اساس برنامه چند ساله قهرمان کند.

این مذاکره به صورت مستقیم بین مالک باشگاه و کریمی انجام شده و طرفین قرار است پیش از بازی با سپاهان درباره تمدید قرارداد صحبت کرده تا قرارداد بین آنها بسته شود. اگر این اتفاق رخ دهد، در تاریخ باشگاه ملوان بی‌سابقه خواهد بود.

پاسخ

جلال مرادی

۲ اسفند ۱۳۹۳

این اقای محجوب همون آدم قدیمیه فقط شرایط کمی فرق کرده
این محجوب همونیه کهبعد از بازی استقلال تو گوش اسکوچیچ گفت حالتو میگیرم
این محجوب همونیه که برای خرید پرسپولیس پارسال پیشنهاد رسمی داده بود و همون موقع از تیمداری در ملوان استعفا داد
این محجوب همونیه که بچه های این شهر رو به دادگاه کشوند
این محجوب همونیه که میخواست سه تا آکادمی تیمهای پایه در سه شهر گیلان احداث کنه
این محجوب همونیه که میخواست استادیوم رو بازسازی کنه
این محجوب همونیه که یکسال باشگاه رو بدون مدیرعامل اداره کرد
این محجوب همونیه که به شعور هواداران توهین کرد
این محجوب همونیه که کمترین بودجه رو تو لیگ برتر برای ملوان بست
این محجوب همونیه که هنوز کرایه زمین تیمهای پایه رو نداده
این محجوب همونیه که به هواداران پشت کرد و با سیاسیون شهر بیعت کرد
این محجوب همونیه که تعادل رفتاری نداره و هر روز نظراتش عوض میشه

آیا کسی میتونه تضمین کنه که ایشون سال بعد وسط فصل پشیمون نشه

ظاهرا عده ای میخوان بواسطه بردهای اخیر هر طور شده محجوب رو حفظ کنند

پاسخ

جلال مرادی

۲ اسفند ۱۳۹۳

آقای محجوب فکر نکن ما یادمون رفته و یا بخشیدیم. خیر

ظاهرا رجال سیاسی شهر و افراد وابسته، در حال تهیه طرحهای مختلف برای حفظ محجوب هستند.

پاسخ

ماریا پاسخ در تاريخ اسفند ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴:

میشه سایت انزلی کامنتهای منفی را تایید نکنندتوی روحیه تاثیر بدی میذاره

جلال مرادی

۲ اسفند ۱۳۹۳

عوامفریبی

پاسخ

جلال مرادی

۲ اسفند ۱۳۹۳

در راستای پیشنهاد ۴میلیاردی جناب محجوب به فیروز کریمی و قول آسیایی شدن در برنامه ورزش و مردم:

درسته که ما مردمان ساده و زودباوری هستیم ولی چطور باور کنیم آدمی که حتی اجاره زمین تمرین تیمهای پایه رو پرداخت نمیکند میخواهد تیمی برای قهرمانی ببندد!!!!!!
تیمی که یکسال است که مدیرعامل ندارد میخواهد برای آسایی شدن برنامه ریزی کند
مالکی که تا به حال دوبار اعلام انصراف کرده و آخرین آن در تعطیلات بین فصل بوده چه تضمینی میکند که دوباره منصرف نشود
مالکی که هنوز بزرگترین شعارش یعنی احداث آکادکی در سه شهر گیلان رو اجرا نکرده چه تضمینی برای ادعاهای دیگرش وجود داره
چرا استادیومی که به مدت یکسال به ایشون واگذار شد فقط رنگ خورد
باشگاهی که هنوز زیرساختهای یک باشگاه لیگ برتری رو نداره و استادیوم سردار جنگل بعنوان استادیوم خانگیش معرفی شده چگونه میخواد برای آسیا برنامه ریزی کنه

این تیم داره در لیگ نتایج خوبی میگیره. چرا؟ چون هواداران هم پیمان شدند. چون گلادیاتورهای ما یعنی پژمان و مازیار و … دارن با تمام وجود میجنگند. بر عکس شما جناب مالک حتی برای بازی پرسپولیس حاضر نشدید دو تا اتوبوس بیشتر بزارید. بعد میخواهید برای آسایی شدن بجنگید.
آقای مالک فقط با حرف زدن نمیشه قهرمان شد. ما هیچ اقدام عملگرایانه ای از شما نمیبینیم. چرا درآمدهای باشگاه رو از اسپانسرها و … اعلام نمیکنید. تیمداری با این هزینه که هنر نیست. شدن تیمهای بزرگ برای قهرمانی بین ۲۰ تا ۳۰ میلیارد در سال هزینه میکنند. حال شما حاضرید ۱۵ میلیارد هزینه کنید؟
چرا بدهی بازیکنانی که از ملوان رفته اند رو پرداخت نمیکنید؟
آقای مالک چرا پارسال اواخر فصل برای خرید باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دادید؟
آقای مالک شما حتی برای پیراهن باشگاه حاضر نیستید از یک برند معتبر خارجی خرید کنید بعد حرف از آسیایی شدن میزنید. اقای مالک اگر شما ۲۰ میلیارد خرج کنید، مطمئن باشید با ممی احمدزاده و پورغلامی هم ما آسایی خواهیم شد.
آقای مالک درکت میکنیم دارید دست و پا میزنی که بمانید. جناب مالک یادته اواخر فصل گذشته با غرور گفتی از تیمداری منصرف شدم. ولی الان برای اینکه بمونی داری دست و پا میزنی.
اگر الان حرفی نمیزنیم فط بخاطر موندن در لیگه. در بازی با پرسپولیس حنجرمون رو پاره کردیم تا تیممون بمونه و این کار رو ادامه میدیم. ولی آخر فصل همدیگر رو میبینیم. جناب مالک شما اسیر حواشی رجال سیاسی این شهر شدی!!!!!

جناب محجوب شما آدمی هستید که فقط حرف میزنید. اگر ما اقدامات عملگرایانه شما رو میدیدم مطمئن باش هوادار سینه چاکت میشدیم.
ضمنا اگر مثل سپاهان و تراکتور و فولاد هزینه کنید مطمئن باشید با ممی احمدزاده و فرهاد هم آسیایی خواهیم شد. شک نکنید

پاسخ

جلال مرادی

۲ اسفند ۱۳۹۳

جناب رییس شورا و آقای نماینده لطفا دیگه با احساسات هواداران بازی نکنید
حنای مردم دیگه پیش مردم رنگی نداره

پاسخ

صبا

۲ اسفند ۱۳۹۳

موفقیت های اخیر ملوان فقط و فقط به خاطر غیرت بازیکن ها و حمایت طرفدارها هست و لاغیر.یادمون نره این مالکیه که تیم رو هفته ها به ته جدول چسبونده بود و عین خیالش نبود.امیدوارم پیروزی های اخیر باعث نشه اشتباه های بی شمار این آقا فراموش بشه.ما هم از این پیروزی ها خوشحالیم ولی اگه قراره بردهامون باعث بشه کوتاهی ها و دروغ های این آقا فراموش بشه پس همون بهتر که بریم دسته یک.همه میدونیم که این بردها مقطعی هست و حاصل ترکیبی از هیجان و غیرت انزلیچی هست ولی درمون درد ملوان نیست.مشکلات ملوان باید ریشه ای حل بشه وگرنه از فصل بعد بازهم همین داستان تکرار میشه.یادمون نره چه جوری دراگان رو به راحتی از دست دادیم.یادمون نره چه جوری یه نیم فصل رو فقط با یه برد سپری کردیم…………

پاسخ

AmirDarya

۲ اسفند ۱۳۹۳

http://www.varzesh3.com/news/?itemid=1206527&title=%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%AB%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%A8%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%86%D9%8A-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D9%85%D9%8A%E2%80%8C-%D8%A2%D9%8A%D9%86%D8%AF%D8%9F
نایب رئیس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با “ورزش سه”:
چرا امثال بابک زنجانی به فوتبال می‌ آیند؟

محمود اسلامیان را مغز متفکر تحول فوتبال اصفهان در دهه ۸۰ می‌دانند. چهره ای که به عنوان مدیرعامل شرکت فولادمبارکه، سپاهان جدید را با ایده های خود سازماندهی کرد.

پاسخ