به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم فوتبال ملوان که عصر امروز در مسجد سلیمان میزبان نفت این شهر بود و در حالیکه تا دقیقه ۸۲ با دو گل از میزبان خود پیش بود، در دقایق ۸۳ و  ۸۸ دروازه خود را باز شده دید و پیروزی را با یک تساوی تلخ تعویض کرد.

برای ملوان پژمان نوری (۱۷) و حسین قنبری (۴۲) گلزنی کردند؛ گفتنی است ملوان از دقیقه ۶۰ با اخراج عرفان پورافراز ۱۰ نفره بازی می کرد.

با ۱ امتیاز این دیدار ملوان ۹ امتیازی شده و با احتساب یک بازی کمتر در رده ۱۲ جدول جای گرفت

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سیاوش

۱۸ مهر ۱۳۹۶

من واقعا” متعجبم از اینکه یک تیم دو بار بازی را دو – صفر می برد ولی در عرض کم تر از ده دقیقه دو گل می خورد . آیا اگر ملوان دو گل عقب باشد نیز اینگونه مثل مس کرمان و نفت مسجد سلیمان می تواند به بازی برگردد. یا خیر ؟ یا فقط این یک رویاست ؟؟؟؟ علت این ضعف بزرگ را و هم شاید عجیب را باید کجا جستجو کنیم ؟؟؟؟؟؟

پاسخ

sari

۱۸ مهر ۱۳۹۶

تا وقتی متوجه نشویم.اول کفش وجوراب واجب است بعد. کلاه وچتر وکاوشن .هرگزنمی توانیم .به رویاها واحداف های ساده واولی وپیش پا افتاده هم دست بیابیم.
بهائ دادن واحترام آقای نادر .ممی .فرهاد . نصرت .بهمن .اردشیر ..دنیامالی .وووو برای همه واجب .کسی منکر نمی با شد.وهمچنین یکایک این عزیزان برای ماعزیزوقابل احترام اند .ولی آنچه لایق ماهاست .داشتن بهترین هاست.
ولی انچه که عیان است چه حاجت به بیان است.چون در ایننیم قرن ملوانی بود وباشگاه ملوانی باشد .فرقی ندارد چه لیگ برتر باشد ویاچه دسته دوم و سوم .چرخ .عده ای بچرخد ونام عده ای هم بر سر زبانها باشد .وووو..ملوانی کهزحمت بزرگی برای فوتبال این کشور کشیده .ملوانی که بهترینها راتحویل باشگاههای مطرح کشور وتیمملی کشور مان نموده .ولی در حسرت یک زمین ویک جایگاه که حق واقعی اش می باشد.نه جایگاهی.اینچنینی .نیم قرن نالیدن.
باشگاهی که هوادار ان فراوانی داشت.ودارد ولی بخاطر فاصله هوادار وباشگاه هرگز نتوانست در این نیم قرن.به جایگاه واقعی اش دستیابی داشته باشد.هواداران فقط برای تشویق .مورد استفاده قرار گرفتند .دیگر هیچ .اگر دوستان.ارتباطی بین باشگاه وهوادار ایجاد می نمودنند .هیچ مشکلی در باشگاه ملوان وجود نداشت .زیرا با همفکری می توانستند همه مشکلات را رفع نمایند.
نمونه اصلی داشتن یک مربی با تجربه خارجی با قوانین وآیین نامه ووبرنامه های به روز .مربی شناخته شده وکاربلد .بدون عجله وبدون دستپاچگی .مشکلی که باشگاه ملوان سالهاست از آن رنج می برد .تنها مشکل اصلی باشگاه ملوان .تا وقتی اینمشکل رفع نشود باشگاه ملوان هرگز به احداف های اش دست نخواهد یافت.
مربی که بتواند .دوسه سال .باشگاهملوان را سراپا نگهدارد .مربی که بتواند باتفکر بهروز اش تا حدودی باشگاه ملوان را رو غلتک بیندازد .
مربی ای که بهمرور زمان بتوان با تست گرفتن از دیگر بازیکنانوپیشکسوتها در کنار باشگاه ملوان .از آنها جایگزینی برای چنین مربی ای بهمرور دست یافت.
زیرا همهما می دانیم .هر مربی ویا بازیکنی به مرور زمان.یعنی بعد از اندکی نام بدر کردن .جابه جا خواهد شد .زیرا هرگز نمی توان انتظار داشت بازیکن ویا مربی ای ویامدیر باشگاهی .برای همیشه در یک باشگاه بماند .ویا قرار داد ما دام العمر ببندد
جذب چنین مربی .با دانش وکاربلد برای مدتی نیاز مبرموواجب .باشگاه ملوان می باشد.تا بتوان با ریسک کامل وبا اعتماد به نفس کامل جایگاه واقعی باشگاه ملوان دست یافت.راه دوری نمی رویم .کی روش در تیم ملی ویا برانکودر پرسپولیس. آیا به نظر شماها هر کدام از این دوستان را کنار بگذاریم.تاثیری در باشگاه پرسپولیس وتیم ملی نخواهد داشت.پرسپولیسی که قبل از برانکو چهارده هم بود .کی روشی که۷۰ میلیون طرفدار دارد.
آری مشکل ملوان در حال حاظر جذب یک مربی با تجربه خارجی است .نه فلانی وفلانی .
ضمنا.بهتر از به این نکته مهم هم اشاره نمایم.باشگاه در این مدت بسیاری کار مفید هم انجام داده.مثل راه اندازی پایه .جوانان وووو.ولی ای کاش برای برای پایه ویا جوانان ویا غیره .باشگاه از مربیان با تجربهونامی استفادهمی کرد.
بخاطر همین می گوئیم برای باشگاه ملوان یک مربی خارجی با تجربه نیاز داریم.زیرا وقتی برای پایه ویا جوانان ونوجوانان از مربیان با تجربه ویا نامی استفاده نمائیم. آن وقت با برپایی بازی های تدارکاتی ویاغیره می توان .از این عزیزان تست گرفت.تا یکی را برای مواقع حساس ویا حتی در مواقع لزوم.بالای سر باشگاه یعنی تیم اصلی ملوان بر گزینیم..
حال چه می خواهد پژمان باشد ویا چه ممی ویا فرهاد ومازیار وجلال ویاآقای .نادر وغیره وغیره..
ولی در حاظر به مربی خارجی نیاز مندیم

پاسخ