nat2-0malavan 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، تیم های فوتبال نفت تهران و ملوان بندر انزلی در دیداری از هفته بیست و سوم دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) در حضور ۳۰۰ نفر تماشاگر از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه عصر امروز (جمعه) در ورزشگاه دستگردی تهران، به مصاف هم رفتند و در پایان نفت تهران موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر ملوان را شکست دهد.
malavan-naft3
برپایه این گزارش ، علیرضا عزتی در دقیقه ۳۲ و یعقوب کریمی در دقیقه ۵۳ برای نفت تهران گل زدند .
جمشید دانش‌مهر با کمک های سعید علی‌نژادیان ،حمیدرضا رحیمی و بیژن حیدری ، کار قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند .
هادی تامینی در دقیقه ۸۰ بازی توسط داور از زمین اخراج شد .
گفتنی است ملوان هم اکنون و در پایان هفته بیست و سوم لیگ برتر با ۳۲ امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی قرار دارد .
ترکیب ملوان: سرگئی پاشنکو – سهیل رحمانی – هادی تامینی – احمد آهی – عزیز معبودی – پژمان نوری – سعید یوسف زاده – حسین بادامکی (از دقیقه  ۶۰ : جواد شیرزاد ) – پویا نزهتی – شاهین ثاقبی (از دقیقه ۵۹ : محمد حیدری ) و مهرداد اولادی.
سرمربی : محمد احمد زاده
تهیه و تنظیم : کاوه چلمبری
حواشی بازی 

مشکی پوشان تبرک : 

متاسفانه سطح داوری رقابتهای لیگ برتر بسیار تاسف برانگیز است، تیم فوتبال ملوان که هفته های متوالی است دل خوشی از داوری ندارد در این دیدار نیز بارها و بارها شاهد بودیم که بخوبی دیدار توسط مشکی پوشان تبرک ( دواران ) کنترل شد.

یکی از کمک های این دیدار بقدری فاحش از تصمیم گیری عاجز بود که حتی برای تصمیم گیری برای اوتی که در مقابل دیدگانش صورت پذیرفته پرچمش را عمود بالا نگاه میداشت تا توسط داور وسط میدان را اعمال کند.

malavan-naft2

تقدیر درودگر از هواداران :
با توجه به اینکه انتظار نمیرفت استقبال چندانی از این بازی صورت پذیرد اما باز هم ملوان در این رقابت تنها بود و هواداران ملوان در نیمه نخست و پاسی از نیمه دوم به خوبی تیم را تشویق کردند. صادق درودگر با حضور در میان هواداران در ابتدای بازی و دست دادن با آنها به نوعی از هواداران ملوان تقدیر کرد.
صحبت های محمد احمدزاده : 
پس از پایان بازی سرمربی ملوان به سمت هواداران آمد و آنها را فراخواند و برخی مشکلات باشگاه را با آنها در میان گذاشت و به نوعی از هوادارانی که در ورزشگاه حاضر شده بودند دلجویی کرد.
malavan-naft1
نگاهی اجمالی: 
اگر قرار باشد نگاهی اجمالی به این دیدار داشته باشیم این بازی به دو بخش تقسیم میشود. ملوان در واقع شروعی بسیار توفانی داشت و به حق میتوانست حد اقل با دو گل از حریف خود پیشی بگیرد. دروازه بانهای هر دو تیم عملکردی خیره کننده داشتند و موقعیت های زیادی توسط هر دو تیم از دست رفت.
شاید اگر کمی شانس یار ملوان بود نتیجه میتوانست به گونه ای دیگر رقم بخورد اما در این لیگ فرسایشی داوران نقشی حیاتی ایفا میکنند.
فکر میکنیم مشکل ملوان در امتیازاتی که از دست میدهد میل بیش از حد به حمله و رهایی از فشار هوادار میتواند باشد در حالی که در این دیدار نیازی به چنین بازی باز از سوی ملوان نبود.
* تا ساعتی دیگر فیلمی از تشویق هوادران ملوان در ورزشگاه دستگردی تهران در سایت ارائه خواهیم کرد.  
برای قوهای سپید شهرمان آرزوی موفقیت داریم

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۶ بهمن ۱۳۹۱

اشتباهات داوری…
پنالتی…
خدایا هوای قوی سپید مارو داشته باش…

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۶ بهمن ۱۳۹۱

باید مواظب باشیم کم کم داره عادت میشه

پاسخ