نصیری: باید ۷۵ هزار دلار به پاشنکو بدهیم اما شرایط مالی مطلوبی نداریم
سرپرست باشگاه ملوان بندر انزلی گفت که این باشگاه به پرداخت ۷۵ هزار دلار به دروازه‌بان سابق ملوان محکوم شده، اما این باشگاه شرابط مطلوبی از لحاظ مالی تجربه نمی‌کند.

 

 

مهران نصیری درباره پرونده شکایت پاشنکو، دروازه‌بان سابق مولداویایی ملوان بندرانزلی از این باشگاه اظهار داشت: وقتی بازیکن خارجی به تیم‌های ایرانی می‌آید، نوع قرارداد با او باید با قرارداد بازیکنان ایرانی متفاوت باشد، چون بازیکنان خارجی به فیفا متصل هستند و می‌توانند حق خود را از کنفدراسیون جهانی فوتبال بگیرند. پاشنکو از ملوان شکایت کرده و نامه او به باشگاه ارسال شده است. باید پیگیری کنیم و ببینیم چه اقداماتی در این خصوص باید انجام شود.

وی با اشاره به شرایط مالی بد باشگاه ملوان ادامه داد: باشگاه ملوان به پرداخت ۷۵ هزار دلار در این پرونده محکوم شده است که باید آن را بررسی کنیم. او در دو مرحله از ما شکایت کرده است. در مرحله اول او از ملوان شکایت کرد و سپس به باشگاه بازگشت. پس از اینکه ملوان را ترک کرد، دوباره به فیفا شکایت کرد که این ۷۵ هزار دلار به شکایت اول او مربوط است.

سرپرست باشگاه ملوان بندر انزلی در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه پرونده دیگری هم به خاطر بدهی به بازیکنان یا مربیان خارجی دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: دراگان اسکوچیچ هم در فدراسیون فوتبال پرونده‌ای دارد که هنوز نامه‌ای در این خصوص برای ما ارسال نشده است. اکنون باشگاه از لحاظ مالی شرایط مطلوبی را تجربه نمی‌کند. وگرنه با طلبکاران جلسه‌ای برگزار کرده و به تعهدات باشگاه عمل می‌کردیم.

نصیری با بیان اینکه مبلغی از قرارداد اعضای تیم ملوان با تلاش نماینده انزلی در مجلس شورای اسلامی پرداخت شده است، تصریح کرد: بازیکنان ما مدت زیادی بود پولی نگرفته بودند که بخش کوچکی از قرارداد آنها پرداخت شد. اعضای کادر اداری باشگاه هم مدت زیادی است که مبلغی از باشگاه دریافت نکرده‌اند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

امید

۲۸ دی ۱۳۹۶

چقدر با پاشنکو که واقعا با عشق برای ملوان بازی می کرد، بد رفتار کردیم. بازیکن بسیار نجیب و باکیفیتی بود، که با راهنمایی های آقای حبیبی در یک دوره ای عالی کار کرد. متاسفم که با ناراحتی از ملوان رفت. این یکی دیگر از نقاط تاریک عملکرد مدیران وقت بود.

پاسخ