2CCCCCCCCCCCCCCCCCC

نشست ناظرگمرکات استان گیلان و مدیر کل گمرک انزلی با بازنشستگان در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار گردید  .

 

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از روابط عمومی ستاد نظارت گمرکات استان گیلان : در این نشست شهبازی ناظر گمرکات استان گیلان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان و هفتاد و دوتن از یاران با وفای آن حضرت  با اشاره به جایگاه و مقام بازنشستگان افزود: بر این باوریم بازنشستگی فصل نوینی از زندگی است و آغازی برای زندگی با شیوه و ایده های جدید است .

 

ایشان افزودند: سازمان گمرک هرچه دارد از زحمات بی دریغ شما بزرگواران است. گمرک همواره به راهنمایی و مساعدت های بازنشستگان نیاز دارد و جایگاه رفیع و کنونی گمرک ، مرهون خدمات صادقانه و تلاش های این عزیزان است.

 

ناظر گمرکات استان گیلان یادآور شد : با زحمات کارکنان خدوم و زحمتکش این اداره کل که صادقانه و خالصانه طی سالیان گذشته فعالیت کردند امروز ما شاهد رشد و شکوفایی این سازمان هستیم.

 

محمد شهبازی مدیرکل گمرک بندرانزلی در کلام آخر خود صادق ترین و پاک ترین پرسنل را کارکنان گمرک خطاب کردند و افزودند:اینکه انسان در سخترین شرایط قرار بگیرد ولی پاک زندگی کند نشانه صادق بودن ، درستکار بودن ، ایمان و تقوایی است که لازمه هر زندگی ای می باشد.

 

قابل ذکر است در این جلسه هر کدام از بازنشستگان محترم مشکلات خود را خدمت ناظر گمرکات گیلان انعکاس دادند.

 

در این نشست به نمایندگی از تمامی بازنشستگان به چند تن از بازنشستگان محترم هدیه ای از سوی ناظر گمرکات استان گیلان اهدا گردید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *