16

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، صبح امروز دومین نشست سالیانه نمایندگان استانی مراکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال سراسر کشور در سالن ارشاد بندرانزلی برگزار شد. دراین مراسم معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر شبکه ملی فرهنگ، رئیس مرکز فناوری اطلاعت کشور، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و برخی مسئولین دیگر این امر حضور داشتند.
معاون وزیر ارشاد در این همایش به لزوم فرهنگ سازی و استفاده از رسانه دیجیتال اشاره و تاکید کرد: باید با استفاده از علم روز دنیا و رسانه های دیجیتال فرهنگ و هویت خود را به جوانان و دانش آموزان آموزش دهیم.
کار اندیش همچنین از اشتغال زایی که مجتمع های فرهنگی دیجیتالی در کشور ایجاد کرده اند سخن گفت و ابراز امیدواری کرد با حمایت های دولت،بخش خصوصی بتواند در این امر به موفقیت های کلان تر دست پیدا کند.
درادامه این همایش نیز مسئولین ذیربط حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برای حاضرین توضیحاتی از عملکرد و حمایت های خود ارائه کردند.
در پایان ازهفت محصول فرهنگی دیجیتال و بازی های رایانه ای تولید کشور رونمایی شد و از برترین رابطین فناوری اطلاعات استانها و مدیران مجتمع فرهنگی دیجیتال استانی سراسر کشور تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

خبرنگار: مریم خسروپسند

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Shahin

۹ خرداد ۱۳۹۴

اتفاق خوبیه کاش منطقه ازاد برای برگزاری نمایشگاه رسانه ها هم پیش قدم بشه

پاسخ