IMG_0134

  به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی نخستین نمایشگاه و جشنواره دنیای دیجیتال مشتمل بر بازیهای رایانه ای، محصولات، لوازم و خدمات رایانه ای و اینترنتی در این منطقه به پایان رسید.

در رشته فوتبال ۲۰۱۲ بازیهای رایانه ای،آقایان هومن دروی، امیر صانعی، احسان زرین نیا، محسن غضنفری، در اتوموبیل رانی بالای هفده سال محمد معین رضایتی، وحید یعقوبی مقدم،نیما حاج آقا زاده و عماد نظامی و در رده سنی زیر هفده سال نیما محمد دوست و علیرضا عسکرزاده رده های برتر مسابقات را از آن خود نمودند.

حدود ۴۰ شرکت دولتی و خصوصی در ۶۰ غرفه محصولات و توانمندیهای برترین برندهای تولید و عرضه کننده صنایع رایانه ای-دیجیتال داخلی و خارجی را در نخستین نمایشگاه دنیای دیجیتال منطقه آزاد انزلی ارائه دادند.

در جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه، شرکت های دانش بنیان، موسسات طراح و تولید کننده بازیهای رایانه ای و نرم افزارهای چند رسانه ای، شرکتهای ارائه دهنده سرویس های اینترنتی، تجارت و بانکداری الکترونیک آخرین محصولات و توانمندیهای خود را عرضه نمودند.

در بخش جنبی نیز کارگاه های آموزشی در خصوص ساخت بازیهای رایانه ای، نرم افزار و سخت افزار با هدف ارتقاء سطح آگهی های عمومی شرکت کنندگان برگزار شد.

نخستین نمایشگاه و جشنواره دنیای دیجیتال از سوی بخش خصوصی از تاریخ پنجم تا یازدهم اسفند ماه جاری در مجتمع ستاره شمال واقع در فاز تجارت منطقه آزاد انزلی با نظارت و همکاری این سازمان برگزار شد و در روز پایانی به قید قرعه به بازدیدکنندگان نمایشگاه هدایایی از محصولات ارائه شده به رسم یادبود اهداء گردید.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۱۲ اسفند ۱۳۹۱

گزارش تصویری ندارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-)

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۲ اسفند ۱۳۹۱

نمایشگاه چطور بود ؟

پاسخ