Khabare-khodro-1392.11.26

اولین نمایشگاه تخصصی عرضه خودرو با پلاک منطقه آزاد انزلی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در محدوده این منطقه در حال احداث می باشد.

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به خریداران خودروهای پلاک منطقه، توسعه امکانات زیرساختی جهت بهره گیری کامل از مزایای قانونی بویژه امکان تردد خودرو با پلاک منطقه و به منظور تسریع و تسهیل در نحوه عرضه خودروهای خارجی، اولین نمایشگاه تخصصی عرضه خودروهای پلاک منطقه و مرکز خدمات پس از فروش آن در منطقه آزاد انزلی توسط بخش خصوصی درحال ساخت می باشد.

عدم ضرورت مراجعه خریداران به مرکز شماره گذاری، افزایش ساعات بازدید خودرو، اختصاص فضا و مکان مناسب نمایشگاهی، امکان ارائه خدمات پس از فروش و تأمین قطعات از جمله مزایای اجرای این طرح می باشد.

روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی تصریح نمود: تمامی شرکتهای مجاز واردکننده خودرو موظف شده اند فضای نمایشگاهی مناسب با رعایت ضوابط و استانداردهای لازم در سطح شهرستانهای محدوده تردد خودرو را به این سازمان تعرفه تا پس از بازدید و موافقت سازمان نسبت به مجوز فروش خودروها در نمایشگاههای مزبور اقدام نمایند.

گفتنی است این طرح با سرمایه گذاری ۲۳ میلیارد ریالی شرکت تورال موتور منطقه آزاد انزلی سرمایه گذار بخش خصوصی، با زیربنای بیش ۱۳۰۰ مترمربع در حال احداث بوده و با بهره برداری کامل از آن زمینه اشتغال ۲۵ نفر به صورت مستقیم فرآهم خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد (فعال محیط زیست)

۱۹ شهریور ۱۳۹۳

خیلی خوبه. امیدوارم ساعات بازدید زیادتر بشه و امکان بازدید در روزهای تعطیل هم فراهم بشه.

پاسخ

۱۹ شهریور ۱۳۹۳

اتفاقا اینگونه حرکتها می تواند کمک بزرگی به منطقه آزاد انزلی بنماید .اینگونه حرکتها باید قبلا صورت می گرفت مثال .
زمانی که همه تلاشها برای هر چه بهتر بودن منطقه ازاد می باشد . زمانی که مسافرین ویا تجاری وارد این شهر می شوند ویا تجاری که از شوروی سابق چه باکو وچه ازبکستان وچه تاجکستان ویا چین ویا ژاپن ویا هرجای دیگر برای تجارت از طریق گمرکات انزلی ویا به طریقی وارد این شهر می شوند .باید زیبایی فریبنده ای در این شهر ایجاد شود تا آنها دل به تجارت به این منطقه بدهند.
از همه مهمتر این است که می تواند خیره کننده باشد .ا- خیابانها ی زیبا وگلکاری ویا فضاهای سبز مسیر اولیه خیابانها با طرح های زیبا می باشد .ودیگر خودروهای در حال تردد این خیابانها ست مثل جزیره کیش .زیرا اگر خوب به کیش توجه نمائید زیبایی کیش به همین منظور می باشد
.ودیگر اینکه زمانی مسافر ویا تاجر وتوریستی اگر وارد این شهر شوند بخاطر نام این منطقه بیشتر به نمایشگاه های ماشین توجه می نماید .وجالب اینجاست که بیشترین خودروها نمایشگاه های ماشین همان خودروهایی هستند که در سرتاسر این کشور فراوان می باشد یعنی ساخت تولید خود ایران مثل پراید و پژو و یا غیره .اگر واقعا تلاش ها به سوی منطقه ازاد بهتر می باشد بهتر است .نمایشگاه ها وفروشگاه های فروش ماشین در این شهر بیشتر به سمت خودروهای در حال روز باشد . ودیگر اینکه زیبایی منطقه ازاد انزلی باید بیشتر از طریق همین خودروها جلب توجه نماید .که جالب اینجاست تمام تاکسی های در حال تردد در انزلی واین منطقه خودروهای فرسوده وقدیمی می باشد . برای اینکه تجار وبازرگانان وسرمایه گذاران این منطقه هر چه سریعتر به احدافشان نزدیک شوند باید با تاکسریانی وارگانهای شهر اندکی راه بیایند تا بتوانند ماشینهای جدید را در این منطقه جایگزین خودروها وتاکسی های فرسوده این شهر نمایند . زیرا می توانند بر طرق مختلف به تجارت بپردازند حتی با سود کمتر زیرا بجای اینکه از یک خودرو سود کلان کنند بهتر است با چند خودرو این حرکت را شروع نمایند .تا آنها هم از این طریق فعالیتی برای این منطقه بنمایند.

پاسخ

مهدی

۱۹ شهریور ۱۳۹۳

نیرو های بومی رو در راس بگذارید

پاسخ

3eyedAli

۱۹ شهریور ۱۳۹۳

چرا دیگه نمی شه عکس توی سایت آپلود کرد ?:-) ?:-) ?:-)

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ شهریور ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴:

با سلام
این افزونه در نسخه جدید به روز رسانی نشده، به زودی به صورت اختصاصی با کمی تغییرات این بخش رو راه اندازی می کنیم.

3eyedAli پاسخ در تاريخ شهریور ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۱۰:

ممنون از توضیح تون

روزبه

۱۹ شهریور ۱۳۹۳

آیا میشه خودرو مدل ۲۰۱۲ یا ۲۰۱۳ از منطقه آزاد انزلی خرید و پلاک ملی کرد؟! لطفا آدرس و شماره تلفن مرتبط با اینکار رو برام بفرستید

پاسخ