Radio-Anzalih

این نخستین فراخوان رادیو انزلی‌ست. هم‌شهریان و همراهانِ عزیز انزلی کلاب، دعوت‌تان می‌کنیم که در ساختِ سری تازهٔ رادیو انزلی که از این پس هر هفته شنبه صبح از طریق همین سایت و سایر شبکه‌های مَجازی پخش خواهد شد مشارکت کنید.

اگر ایده و طرح خاصی در نظر دارید، اگر توانایی‌ و مهارتی در خود می‌بینید که به کارِ این مجموعه می‌آید، اگر انتقاد یا پیشنهادی دربارهٔ مشکلات شهر در نظر دارید، حالا وقت‌اش است که با ما تماس بگیرید. اگر دوست دارید صدایتان را برایمان بفرستید، و یا از طریق نوشتن کامنت با ما در تماس باشید تا پیام شما با اسم خودتان در برنامه خوانده و به گوشِ مسئولین رسانده شود.

ای‌میلِ ما: info@anzaliclub.ir    و    anzaliclub.ir@gmail.com

شمارهٔ تماس: ۰۹۳۸۳۸۱۹۴۹۱

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

AnzaliClub

۳ اسفند ۱۳۹۳

با سلام خدمت همراهان عزیز
همونطور که چند روز پیش بهتون وعده داده بودیم با تشکیل یک گروه از بچه های با تجربه که عاشق شهرشون هستن با این رادیو هفتگی در خدمتتون خواهیم بود تا بتونیم بخشی از کمکاری های اخیر رو جبران کنیم.
امیدواریم این رادیو اینترنتی بتونه تا حدودی کمبودهای رسانه ای شهرمون رو پوشش بده.

پاسخ

۳ اسفند ۱۳۹۳

درود و وقت بخیر.. امید که رادیو انزلی بخواهد وبتواند فارغ و فراتر از همه بوقهای تبلیغاتی رسانه ای //اول و اخر// به نام انزلی و برای انزلی ایفای نقش کند…….از دیروز یعنی شنبه ۲ اسفند نمایشگاه مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری ها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران اغاز شد….بنا به عادت در بدو ورود به نمایشگاه سراغ غرفه بندر انزلی رو گرفتم که خوشبختانه در صحنه حاضر بود و رو یارو شدم با اقای بور شعبان شهر دار بندرانزلی و دقایقی در غرفه با ایشان گفت وشنودی داشتم…من بحث رو بلافاصله بردم به این سمت که متاسفانه سالهاست انزلی و انزلیچی ها ی اصیل صرفا دارن از تاریخ شکوهمند و بیشینه بر افتخارشون در تمامی عرصه های اجتماعی در گذشته ها تغذیه می کنن و متاسفانه در گذار تاریخی شاهدیم که متاسفانه توسعه و رونق اجتماعی در انزلی به چشم نمی خوره…. وشهر دار محترم نیز مبحث”توسعه محوری” و توسعه متوازن رو محور حرفهاش قرار داد و اشاره درستی داشت که طبعا بایستس در یک زنجیره معنادار تمامی نهادها و موسسات دخیل در سازماندهی شهر به این نگرش توسعه محور و توسعه متوازن واقف باشند و در این راستا گام بردارند….اینجا بود که تلنگری به ذهت ذهنم وارد شد و فی الفور گفتم اقای بور شعبان به نظر شما نیروهای سیاسی و نماینده شهر و اعوان وانصارشان درکی دارند از این نگاه توسعه محور؟!!!!….که شهر دار انزلی به دنبال سکوت معناداری گفت>:خب ما که با اونا کاری نداریم……{{تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل}}……و البته یک عبارت و تکیه کلام ناب و جانانه داشت اقای بور شعبان اونجایی که در اواخر حرفهاش گفت:{انزلی یک برنده معتبره }در جامعه شهری ایران…..هورا هورا هورا……..و در انتها اشاره کوچکی کرد به این قضیه که در صددیم انزلیچی ای دور از انزلی رو هم در کنار خود داشته باشیم ……که منه فرصت طلب بلافاصله گفتم:شما اشاره کن :کارم/شغلم تو انزلی درست شده…از همین امروز قید روزنامه و کار و زندگی در جهنم تهران را می زنم وبر می گردم انزلی…………………………………………این نمایشگاه تا بایان روز ۳ شنبه دایره….وعده ما غرفه بندرانزلی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران/بزرگراه چمران نرسیده به بمب بنزین ولنجک

پاسخ

سعید

۳ اسفند ۱۳۹۳

چنین رسانه ای برای انزلی نیازه. ممنون از زحمات شما

پاسخ

۳ اسفند ۱۳۹۳

تو عکس نوشته شده فرخوان !!! :-)
لطفا در طراحی حوصله به خرج داده شود ;-)
دمتون گرم همشهریان عزیزم :inlove:

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

۳ اسفند ۱۳۹۳

سلام
دعوتید به وبلاگمون برای شنیدن آهنگ راهیان نور و در صورت تمایل حمایت از همشهری مون
زنده باد انزلی
تو همه زمینه ها حضور داریم ما

پاسخ

3eyedAli

۳ اسفند ۱۳۹۳

کار بسیار سختی رو آغاز کردید امیدوارم تداوم داشته باشه

پاسخ

3eyedAli

۳ اسفند ۱۳۹۳

اتصال راه‌آهن قزوین به آستارا تا سال ۹۵

http://b2n.ir/89387

پاسخ