4

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، اولین دوره مسابقات فوتبال چمن مصنوعی جام منطقه آزاد انزلی یادمان شهداء منطقه از سوی این سازمان برگزار و با شناسایی قهرمان خود پایان یافت.

در بازی فینال تیم بوتیک میلاد امین آباد با پیروزی بر تیم چاپ محمدی انزلی در ضربات پنالتی، به مقام قهرمانی نائل آمد و در بازی رده بندی نیز تیم پرستوی گلشن مقام سوم را از آن خود نمود.

بنابراین گزارش نخستین دوره مسابقات فوتبال چمن مصنوعی جام منطقه آزاد انزلی از هفته نخست لغایت ۲۶ مهر ماه  با حضور ۲۲ تیم از روستاهای محدوده منطقه آزاد انزلی و برگزاری ۵۵ بازی در باشگاه ورزشی مارلیک روستای گلشن برگزار شد، که با استقبال گسترده جوانان روستاهای منطقه همراه بود.

در مراسم پایانی مسابقات، سید ضیاءالدین شفیعی معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی با اظهار خوشحالی از برگزاری و حضور در این مراسم اظهار داشت: توجه به ورزش و برنامه های ورزشی از برنامه های این سازمان برای سلامتی، رفاه و پرکردن اوقات فراغت نسل نوجوان و جوان روستاهای محدوده منطقه می باشد.

بهمن صالح نیا پیش کسوت فوتبال استان گیلان در این مراسم، منطقه آزاد انزلی را فرصتی تاریخی در توسعه ورزش انزلی و استان اعلام کرد و گفت: باید از تلاشهای مدیرعامل سازمان و معاونین و مدیران آن در خصوص توسعه فرهنگ ورزش و تربیت بدنی در سطح روستاهای محدوده قدردانی نمود.

گفتنی است در مراسم اهداء جوایز علاوه بر معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی، پیشکسوتان فوتبال استان، رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان بندرانزلی، دهیاران و اعضای شوراهای روستاهای محدوده منطقه و جمع کثیری از علاقمندان به ورزشی حضور داشتند.

3

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

خدابنده

۲۸ مهر ۱۳۹۳

با سلام به اهالی و جوانان غیور امین آباد – مبارکتان باشد . امیدوارم اقایان شورای اسلامی محل (نصیری-مرادپور-مطلوب) و دهیارجوانشان اقا محمد عاشوری با سر وسامان دادن به زمین ورزشی که روز به روز داره کوچکتر میشه و افراد سودجو تصرفش میکنند محیطی برای ورزش جوانان مهیا کنند (منظورم زمین پشت منزل آقای قدم علی نصیری است ) . چند روز قبل وقتی دیدم داخل قبرستانی محل با چوب و طناب بچه ها برای خودشان زمین والیبال درست کردند تعجب کردم . چه شده امین آبادی که این همه زمین داشت . این همه ماسه و ساحل بکر داشت به این روز افتاده . نکنه برسیم به روزی که حرف روزنامه نگاری که تیتر خبری زده بود سمندسواران امروز سرایداران فردا محقق بشه . حال که امین اباد هم جزء منطقه ازاد شده از فرصت بدست امده استفاده و زمین ورزشی را حداقل مهیا کنید

پاسخ