82062403-70701360[1]

 

برای نخستین بار در ایران، کلاس مربیگری والیبال ساحلی با حضور مدرس بین المللی فدراسیون والیبال ساحلی در منطقه آزاد انزلی آغاز شد.
این دوره از کلاس مربیگری والیبال ساحلی به مدت یک هفته برگزار و شرکت کنندگان در این دوره ، با تکنیک های مربیگری روز دنیا آشنا می شوند.
همچنین علاوه بر برگزاری آزمون این دوره از کلاس ها به صورت آنلاین، شرکت کنندگان پس از اتمام کلاس ها تا حدود ۹ ماه، با این مربی در ارتباط بوده و می توانند از تجارب وی مشاوره و راهنمایی بگیرند .
در این دوره کلاس مربیگری، بالغ بر ۴۰مربی والیبال ساحلی از سراسر نقاط ایران حضور داشته و شرکت کنندگان به صورت تئوری و عملی از تجارب این مربی بین المللی بهره مند خواهند شد.
مدرس این دوره از کلاس ها بر عهده محمد بن حمیدا مدرس بین المللی فدراسیون جهانی والیبال ساحلی است که برای اولین بار در جهان، در ایران و در منطقه آزاد انزلی از شب گذشته (چهارشنبه) آغاز و تا سه شنبه هفته آینده ادامه دارد.
محمد بن حمیدا متولد الجزایر با تابعیت کشور قطر بوده و درحال حاضر مدیر و موسس والیبال ساحلی کشور قطر و بنیانگذار کلاس های بین المللی والیبال ساحلی در فدراسیون جهانی این رشته ورزشی است.
در گذشته این دوره از کلاس ها به صورت کنفرانس و یک روزه برگزار می شد اما از دو سال قبل و با طراحی و برنامه ریزی کلاس مربیگری والیبال ساحلی توسط بن حمیدا ، کلاس های مربیگری والیبال ساحلی به این صورت تغییر شکل یافت.
تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران درآخرین رقابت های بین المللی خود، فروردین ماه امسال در مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی آسیا که در شهر مانلی بیچ کشور استرالیا برگزار شده بود، در مرحله مقدماتی با پذیرفتن شکست در مقابل تیم های استرالیا و قطر از گردونه رقابت ها کنار رفتند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *