به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی چندین مسابقه ورزشی در رشته های مختلف در بندرانزلی برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید بابک ایراندوست سی و یکمین دوره مسابقات بیلیارد در رشته اسنوکر به میزبانی باشگاه بیلیارد جوان بندرانزلی با شرکت ۲۴ نفر در سطح رده آزاد به مدت یک هفته برگزار شد.

در نتیجه این رقابتها ادریس غروی مقام اول و حسین هاشم خانی نیز مقام دوم راکسب کردند.

*بدمینتون

مسابقه بدمینتون بانوان با یاد وخاطره شهید بزرگوار سید ضیاء حسین زاده در سالن شهدای میان پشته در ۱۸ بهمن برگزار و در پایان از نفرات برتر با حکم و مدال قهرمانی تقدیر شد.

نتایج تیمی مسابقه بشرح زیر است:

یاد گارامام الف رشت ( اول) یادگار امام ب رشت (دوم) گیل زاد بندرانزلی ( سوم)

مسابقات بدمینتون چهار جانبه آقایان در رده نونهالان و بزرگسالان به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور تیم های بندرانزلی- فومن الف – صومعه سرا و فومن ب در۲۰ بهمن در سالن شهدای میان پشته برگزار و از نفرات برتر با حکم و مدال قهرمانی تقدیر شد.

نتایج تیمی مسابقه بشرح زیر است: فومن الف ( اول) صومعه سرا ( دوم) انزلی و فومن ( به طور مشترک سوم)

*والیبال

هیات والیبال بانوان بمناسبت دهه مبارک فجر مسابقه دوستانه ای بین دو تیم جوانان بندرانزلی و سعدی رشت در سالن شهید انصاری در ۱۷ بهمن برگزار کرد و تیم جوانان بندرانزلی با نتیجه سه بر یک به تیم سعدی غلبه کردند.

هیات والیبال آقایان نیز بمناسبت دهه مبارک فجر مسابقه دوستانه ای بین تیم والیبال جوانان بندرانزلی و جوانان رضوانشهر در سالن شهید انصاری بندرانزلی برگزار و تیم بندرانزلی با نتیجه سه بر یک پیروز میدان شد و از تیم برنده با احکام و مدال قهرمانی تقدیر شد.

*شنا

مسابقه شنا بانوان بمناسبت دهه مبارک فجر در مورخ ۲۰ بهمن در استخر شنای بندرانزلی با حضور جمع کثیری از اولیای ورزشکاران در ماده (کرال سینه مسافت ۲۵متر -۵۰متر ) درماده ( قورباغه مسافت ۵۰متر) در ماده ( پروانه مسافت ۵۰متر ) برگزار و از نفرا ت برتر با حکم قهرمانی و مدال تقدیر شد.

همچنین مسابقه شنا آقایان بمناسبت دهه مبارک فجر درمورخ ۲۰ در استخر شنای بندرانزلی با حضور جمع کثیری از اولیاء ورزشکاران درماده (کرال سینه مسافت ۲۵متر -۵۰متر ) در ماده ( قورباغه مسافت ۵۰متر) در ماده ( پروانه مسافت ۵۰متر ) برگزار و از نفرا ت برتر با حکم قهرمانی و مدال تقدیر شد.

مسابقه نجات غریق آقایان بمناسبت دهه مبارک فجر در رشته های دو امدادی و رقابت کلاه در ساحل بندرانزلی بین ۱۵نفر از ناجیان غریق برگزار گردید و از نفرات برتر با حکم و مدال قهرمانی تقدیر شد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *